
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Citroen Berlingo 96-/С3/С4/С5 01-/Peugeot 308 07- (283x26)(з покр.) 78BD4752-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD47522
1 577 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD47522 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 34.5 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Діаметр диска | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 307, 308, Xsara, C3, C4, C5, Partner, 408, 206, 207, 208, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 34,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 66 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52497 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 283 |
| Код товару | 78BD47522 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD4752-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24 |
- Ціна: 1 577 ₴




