
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Audi Q7 15-/VW Touareg 18-/Porsche Macan 14- (330x22) (з покриття 24.0122-0272.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012202721
4 640 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012202721

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0122-0272.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012202501 | BOSCH | 0986479750 | BREMBO | 09B04010 |
| BREMBO | 09B04011 | BREMBO | 09B0401X | BREMBO | 09B96911 |
| BREMBO | RD224000 | CAR | 1421310 | CAR | 1421584 |
| DELPHI | BG4078 | FEBI BILSTEIN | 36454 | FERODO | DDF2383C |
| FERODO | DDF16671 | FERODO | DDF1667 | GALFER | G2122272 |
| GALFER | B1G22202721 | HELLA | 8DD355118021 | HELLA | 8DD355113961 |
| HELLA | 8DD355113971 | HELLA PAGID | 8DD355113971 | HELLA PAGID | 8DD355118021 |
| HELLA PAGID | 8DD355113961 | MEYLE | 1155230035PD | MINTEX | MDC2349 |
| NK | 2047130 | NK | 2047156 | PAGID | 54603 |
| PAGID | 54603PRO | PAGID | 55383PRO | PAGID | V845 |
| PILENGA | V211 | PORSCHE | 8W0615601K | PORSCHE | 95B615601A |
| PORSCHE | 95B615601G | QUINTON HAZELL | BDC5712 | sbs | 18152047156 |
| sbs | 18152047130 | TEXTAR | 92160300 | TEXTAR | 92238303 |
| TEXTAR | 98200160301 | TEXTAR | 98200238301 | TEXTAR | 92238305 |
| TEXTAR | 92160303 | TRW | DF4860S | TRW | DF6175S |
| VAG | 8W0615601E | VAG | 8W0615601K | VAG | 8K0615601C |
| VAG | 4H0615601Q | VAG | 4H0615601K | VAG | 4H0615601H |
| VAG | 4H0615601D | VAG | 80A615601C | VALEO | 197554 |
| ZIMMERMANN | 100335852 | ZIMMERMANN | 100335820 | ZIMMERMANN | 100333450 |
| ZIMMERMANN | 100333420 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi Q5 (FYB) | Audi Q5 (8R) | Audi A5 кабрио (8F7) |
| Audi A5 Sportback (8TA) | Audi A4 (8K2, B8) | Audi A4 Avant (8K5, B8) |
| Audi A5 (8T3) | Audi A4 Allroad (8KH, B8) | Audi A6 (4G2, C7, 4GC) |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | Audi A8 (4H_) |
| Audi A6 Allroad (4GH, 4GJ) | Audi A4 (8W2, 8WC, B9) | Audi A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) |
| Audi A5 (F53, F5P) | Audi A5 Кабриолет (F57, F5E) | Audi A4 Avant (8W5, 8WD, B9) |
| Audi A5 Sportback (F5A, F5F) | Audi A6 (4A2, C8) | Audi A6 Avant (4A5, C8) |
| Audi A7 Sportback (4KA) | Audi Q7 (4MB, 4MG) | Audi A8 (4N2, 4N8) |
| Audi A6 Allroad (4AH, C8) | Porsche MACAN | VW TOUAREG (CR7) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 36 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Код запчастини | 24012202721 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 21.9 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Q5, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 36,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0603 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330,0 |
| Код товару | 24012202721 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 21,9 |
- Ціна: 4 640 ₴





