
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Renault Megane 96-03/Logan 04-/Clio 92-05/Sandero 07- (238x12) 24.0112-0116.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011201161
1 025 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011201161

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0112-0116.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AIC | 53634 | BARUM | BAR12116 | BENDIX | 561235B |
| BOSCH | 0986479165 | BOSCH | 0986478105 | BRADI | 1400814 |
| BRECO | BS7310 | BREMBO | 08295810 | BREMBO | 08295814 |
| BREMBO | 08295875 | CAR | 142568 | CIFAM | 800082 |
| DACIA | 6001547684 | DACIA | 6001549211 | DELPHI | BG2217 |
| DELPHI | BG217 | FEBI BILSTEIN | 09071 | FERODO | DDF055 |
| FERODO | DRF055 | FTE | BS3249 | GALFER | B1G21201161 |
| GALFER | G2112116 | GRAF | DF2882 | HELLA | 8DD355101241 |
| HELLA | 8DD355101231 | HELLA PAGID | 8DD355101231 | HELLA PAGID | 8DD355101241 |
| ICER | 78BD47052 | JURID | 561235JC | JURID | 561235J |
| METELLI | 230082 | MEYLE | 16155210035 | MGA | D882 |
| MINTEX | MDC297 | NECTO | WN364 | NK | 203908 |
| PAGID | 52803 | PAGID | 52803PRO | PEX | 140472N |
| PEX | 140472 | PILENGA | 5146 | QUINTON HAZELL | BSF3249 |
| QUINTON HAZELL | BDC3249 | QUINTON HAZELL | 606700 | REMSA | 606700 |
| RENAULT | 7700704705 | RENAULT | 6001547684 | RENAULT | 7701204282 |
| RENAULT | 6001549211 | RENAULT | 8671000083 | ROADHOUSE | 606700 |
| ROULUNDS BRAKING | D2023 | SEBRO | 5311 | SOLGY | 208149 |
| TEXTAR | 98200036101 | TEXTAR | 92036103 | TEXTAR | 92036100 |
| TRW | DF1013 | TRW | DF1013BP | TRW | DF4382 |
| VALEO | 186001 | VALEO | 186230 | VALEO | 297803 |
| VALEO | 185094 | VALEO | 297230 | VALEO | DF456 |
| ZIMMERMANN | 470107900 | ZIMMERMANN | 470107950 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia LOGAN (LS_) | Dacia SANDERO | Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) |
| Renault CLIO II фургон (SB0/1/2_) | Renault MEGANE I (BA0/1_) | Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) |
| Renault LOGAN I (LS_) | Renault 19 (B/C53_) | Renault 19 седан (L53_) |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | Renault 19 II (B/C53_) | Renault CLIO (B/C57_, 5/357_) |
| Renault TWINGO I (C06_) | Renault LOGAN I УНИВЕРСАЛ (KS_) | Renault SYMBOL II (LU1/2_) |
| Renault SANDERO/STEPWAY I | Renault TWINGO I Van (S06_) | Renault MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) |
| Renault SYMBOL I (LB0/1/2_) | Renault SUPER 5 (B/C40_) | Renault 9 (L42_) |
| Renault 11 (B/C37_) | Renault EXPRESS фургон (F40_, G40_) | Renault 21 седан (L48_) |
| Renault EXPRESS Фургон/универсал |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.5 мм |
| Код запчастини | 24011201161 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Express, Rapid, Sandero, 11, 21, Clio, Logan, Megane, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100,0 |
| Висота [мм] | 41,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 61,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/1151 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 238,0 |
| Код товару | 24011201161 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 12,0 |
- Ціна: 1 025 ₴




