
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Opel Insignia A 08- (296x30) PRO+ TEXTAR 92186905 UA62
- В наявності
- Код: 92186905
3 758 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
92186905

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92186905
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17988 | A.B.S. | 17988OE | A.B.S. | 09A96910 |
| A.B.S. | 09A96911 | A.Z. Meisterteile | AZMT440241368 | ABE | C3X036ABEP |
| ABE | C3X036ABE | AKEBONO | BN0226 | AKEBONO | BN0226E |
| AKRON-MALÒ | 1110141 | ALANKO | 10304735 | APEC | SDK6145 |
| APEC | DSK2674 | APEC | DK6145 | ASHIKA | 60000410 |
| ASHUKI by Palidium | P330118 | ATE | 24013002071 | ATE | 24033002071 |
| BENDIX | 562460BC | BENDIX | 562460B | BENDIX | 521490 |
| BENDIX Braking | BDS1093HC | BLUE PRINT | ADW194301 | BORG & BECK | BBD4641 |
| BOSCH | 0986479C65 | BOSCH | 0986T16653 | BOSCH | 0986479543 |
| Brake ENGINEERING | DI956731 | BRAXIS | AE0289 | BRECO | BS8816 |
| BRECO | BV8816 | BREMBO | 09A96910 | BREMBO | 09A96911 |
| BREMBO | 09A9691X | BREMSEN | AXBD2677 | BREMSI | CD7721V |
| BUICK | 13501296 | BUICK | 13501319 | BUICK | 23118529 |
| CAR | 1421510 | CHAMPION | 562460CH | CIFAM | 8001006C |
| COMLINE | AND6044 | COMLINE | ADC1143V | DBA Australia | DBA2984E |
| DBA Australia | DBA2984S | DELPHI | BG4187C | DELPHI | BG4187 |
| DELPHI | BG4187C18B1 | DELPHI | BG4187T | DENCKERMANN | B130587 |
| DON | PCD10862 | Dr!ve+ | DP1010110617 | DYNAMATRIX | DBD1721C |
| E.T.F. | 192621 | EBC Brakes | D1690 | EBC Brakes | GD1690 |
| EBC Brakes | USR1690 | EUROBRAKE | 5815313667 | EUROBRAKE | 5815203667 |
| EUROREPAR | 1674255280 | EUROREPAR | 1636920180 | EUROREPAR | 1686718480 |
| EUROREPAR | 1684256380 | EUROREPAR | 1676009580 | FEBI BILSTEIN | 39195 |
| FERODO | DDF1721C | FERODO | DDF1721C1 | FERODO | DDF1721DSRLD |
| FERODO | DDF1721PD | FOMAR Friction | FO2962 | FREMAX | BD4116 |
| fri.tech. | BD1377 | FTE | BS7190B | FTE | 9071042 |
| FTE | 9081039 | FTE | BS7190 | GALFER | B1G23002071 |
| GIRLING | 6049955 | HELLA | 355119951 | HELLA | 355116031 |
| HELLA | 8DD355116031 | HELLA | 8DD355119951 | HELLA | 8DD355129081 |
| HELLA | 355129081 | HELLA PAGID | 355119951 | HELLA PAGID | 355116031 |
| HELLA PAGID | 355129081 | HELLA PAGID | 8DD355116031 | HELLA PAGID | 8DD355119951 |
| HELLA PAGID | 8DD355129081 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300919 | Hi-Q | SD3079 |
| ICER | 78BD41162 | JAPANPARTS | DI0410 | JAPANPARTS | DI0410C |
| JP GROUP | 1263106600 | JURATEK | VAU154 | JURID | 562460JC1 |
| JURID | 562460JC | KAWE | 6128510 | KEY PARTS | KBD4641 |
| LPR | O1028V | LPR | O1028VR | MAPCO | 25716 |
| METELLI | 231006C | METZGER AUTOTEILE | 6110296 | MEYLE | 6155210025PD |
| MEYLE | 6835210025PD | MINTEX | MDC2112C | MINTEX | MDC2112 |
| MINTEX | MDC82112C | MINTEX | MDK0254 | MOTAQUIP | LVBD1338Z |
| NAPA | PBD8124 | NK | 313667 | NK | 203667 |
| OPEL | 569421 | OPEL | 13501307 | OPEL | 13502213 |
| OPEL | 569078 | OPEL | 569063 | OPTIMAL | BS8464HC |
| OPTIMAL | BS8464 | OPTIMAL | BS8464C | PAGID | 54869 |
| PAGID | T1669N54869N00 | PAGID | 54869NHC | QUINTON HAZELL | BDC5782 |
| R BRAKE | 78RBD24116 | REMSA | 6128510 | RIDEX | 82B0351 |
| ROADHOUSE | 6128510 | SAAB | 13579147 | sbs | 1815313667 |
| sbs | 1815203667 | STELLOX | 60209977KSX | STELLOX | 60201693KSX |
| STELLOX | 60201693SX | SWAG | 40939195 | TEXTAR | 92186900 |
| TEXTAR | 2441501186900 | TEXTAR | 92186903 | TEXTAR | 98200186901 |
| TRUSTING | DF1377 | TRW | DF4995 | TRW | DF4995S |
| TRW | DF7874 | TRW | DF4995XSS | TRW | DF4995SR |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BUICK LA CROSSE седан | Chevrolet MALIBU (V300) | Opel INSIGNIA |
| Opel INSIGNIA универсал | Opel INSIGNIA седан | Opel INSIGNIA A Country Tourer (G09) |
| SAAB 9-5 (YS3G) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.3 мм |
| Код запчастини | 92186905 |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Buick, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, La Crosse, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Код товару | 92186905 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
- Ціна: 3 758 ₴





