
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Ford C-Max 07-10/Focus/Volvo C30/C70/S40 04-12 (278x25)(з покр.)(ве 78BD3963-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD39632
1 661 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD39632 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр диска | 63.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 48,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0452/0118 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 278 |
| Код товару | 78BD39632 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3963-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 23 |
- Ціна: 1 661 ₴




