
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Pajero 90-00/L200 96-07 (276x24) (вент.) ICER 78BD8716-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD87162
1 678 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD87162

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD8716-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16168 | ALFRED HEYD | 1110606 | AP | 24634V |
| AP | 24634 | ASHIKA | 6005599 | ASHIKA | 6005599C |
| ATE | 424140 | ATE | 24012401401 | BENDIX | 562067B |
| BLUE PRINT | ADC44348 | BORG & BECK | BBD5044 | BOSCH | 0986478844 |
| BRECO | BV8388 | BRECO | BS8388 | BREMBO | 09807110 |
| BREMBO | 09807111 | BREMSI | CD7109V | BSF | 11225V |
| BSG | BSG62210010 | CIFAM | 800463 | COMLINE | AND6178 |
| COMLINE | ADC0336V | DACO Germany | 602517 | DELPHI | BG3099 |
| DON | PCD15122 | Dr!ve+ | DP1010111125 | EUROREPAR | 1642764180 |
| EUROREPAR | 1684263980 | FEBI BILSTEIN | 108415 | FERODO | DDF1109 |
| FI.BA | FBD219 | FREMAX | BD8716 | fri.tech. | BD0917 |
| FTE | BS4774 | FTE | 9072350 | GIRLING | 6031181 |
| HELLA | 8DD355105131 | HELLA PAGID | 8DD355105131 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3305027 |
| IAP QUALITY PARTS | 70912022 | ICER | 78BD87162 | JAPANPARTS | DI599 |
| JAPANPARTS | DI599C | JAPKO | 60599C | JP GROUP | 3963100109 |
| JURATEK | MIT104 | JURID | 562067JC | JURID | 562067J |
| KAVO PARTS | BR5722 | KAVO PARTS | BR5722C | KAWE | 646210 |
| LPR | D1411V | LUCAS | DF3118 | LUCAS CAV | DF3118 |
| LUCAS DIESEL | DF3118 | LUCAS ELECTRICAL | DF3118 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF3118 |
| LUCAS TVS | DF3118 | LYNXauto | BN1088 | MAGNETI MARELLI | 353613043240 |
| MANDO | HMMR129649 | MASTER-SPORT GERMANY | 24012401401PRPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012401401PRPCSMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012401401PRSETMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 24012401401SETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012401401SETMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012401401PRSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012401401PCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012401401PCSMSP |
| MAXGEAR | 191828 | METELLI | 230463 | METZGER AUTOTEILE | 6110331 |
| MEYLE | 32155210007 | MILES | K000534 | MILES | K200534 |
| MINTEX | MDC1473 | MITSUBISHI | MR129649 | MITSUBISHI | MB618716 |
| MITSUBISHI | MB928697 | MITSUBISHI | MR129648 | MOTAQUIP | LVBE127Z |
| MOTRIO | 8550501989 | NATIONAL | NBD634 | NECTO | WN1124 |
| NIPPARTS | J3305054 | NISSHINBO | ND3013 | NK | 203016 |
| OPEN PARTS | BDR178820 | OPTIMAL | BS4620 | PAGID | 8DD355105131 |
| PILENGA | V608 | QH Benelux | BDC4774 | QUINTON HAZELL | BDC4774 |
| R BRAKE | 78RBD28716 | RED-LINE | 26MI004 | REMSA | 646210 |
| REMY | RAD2741C | RIDEX | 82B0427 | ROADHOUSE | 646210 |
| ROTINGER | RT2331GLT9 | ROTINGER | RT2331GLT5 | ROTINGER | RT2331 |
| ROTINGER | RT2331GL | ROTINGER | RT2331GLT3 | ROTINGER | RT2331GLT6 |
| sbs | 1815203016 | Seiken | 55030022 | SIMER | D2260 |
| SOLGY | 208193 | ST-TEMPLIN | 0311082210 | Stark | SKBD0022111 |
| STELLOX | 60203016VSX | SWAG | 33106970 | TEXTAR | 92079800 |
| TRISCAN | 812042119 | TRISCAN | 812042119C | TRUSTING | DF917 |
| TRW | DF3118 | TRW / KETNER | DF3118 | TRW Engine Component | DF3118 |
| VAICO | V3780005 | VALEO | 186719 | VALEO MX | 186719 |
| WOKING | D646210 | WXQP | 40241 | ZIMMERMANN | 380216000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi DELICA фургон (P0_W, P1_W) | Mitsubishi DELICA автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | Mitsubishi MONTERO Вездеход откритий (V2_W, V4_W) |
| Mitsubishi MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) | Mitsubishi COLT/RODEO (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | Mitsubishi COLT/RODEO (K7_T, K6_T) |
| Mitsubishi L 200 (KB_T, KA_T) | Mitsubishi CHALLENGER (K90) | Mitsubishi MONTERO III Вездеход откритий (V6_W, V7_W) |
| Mitsubishi MONTERO CLASSIC (V2_W) | Mitsubishi MONTERO III (V7_W, V6_W) | Mitsubishi PROUDIA/DIGNITY (S4_A, S3_A) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD87162 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Діаметр диска | 87 мм |
| Сумісність з моделлю | L 300, L200, Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 45 |
| Діаметр центрування [мм] | 87 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52495 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Код товару | 78BD87162 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD8716-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,4 |
- Ціна: 1 678 ₴





