
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Audi A3/Seat Leon/Skoda Octavia/VW Caddy/Golf 04- (280x22)(з по 24.0122-0210.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012202101
2 484 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012202101

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0122-0210.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24032202101 | BARUM | BAR22210 | BENDIX | 562237B |
| BLUE PRINT | ADV184317 | BOSCH | 0986479098 | BOSCH | 0986479940 |
| BREMBO | 09916710 | BREMBO | 09916711 | BREMBO | 0991671X |
| BREMBO | 09916775 | CAR | 1421019 | CIFAM | 800733 |
| DELPHI | BG3832C | DELPHI | BG3832 | FEBI BILSTEIN | 22904 |
| FERODO | DDF1223C | FERODO | DDF1223 | FTE | BS5417 |
| FTE (Valeo) | 9072010 | GALFER | B1G22202101 | GALFER | G2122210 |
| GRAF | DF29733 | HELLA | 8DD355109561 | HELLA | 8DD355109551 |
| HELLA PAGID | 8DD355109561 | HELLA PAGID | 8DD355109551 | ICER | DSC78BD56142 |
| ICER | 78BD56142 | JURID | 562237J | METELLI | 230733C |
| METELLI | 230733 | MEYLE | 1155211044 | MEYLE | 1835211044PD |
| MGA | D1470 | MINTEX | MDC1639 | NK | 204787 |
| NK | 344787 | PAGID | 54207PRO | PAGID | 54207 |
| QUINTON HAZELL | 664710 | REMSA | 664710 | ROADHOUSE | 664710 |
| sbs | 1815344787 | sbs | 1815204787 | SEAT | 1K0615301AC |
| SEAT | 1K0615301S | SEAT | 1K0615301AS | SEAT | 1K0615301AK |
| SKODA | 1K0615301AC | SKODA | 1K0615301S | SKODA | 1K0615301AS |
| SKODA | 1K0615301AK | SOLGY | 208090 | TEXTAR | 92120700 |
| TEXTAR | 92120703 | TEXTAR | 98200120701 | TEXTAR | 98200120701PRO |
| TEXTAR | 92120705 | TRW | DF4294 | VAG | 1K0615301AC |
| VAG | 1K0615301S | VAG | 1K0615301AS | VAG | 5C0615301 |
| VAG | 1K0615301AK | VAG | JZW615301A | VALEO | 297754 |
| VALEO | 186754 | ZIMMERMANN | 600323350 | ZIMMERMANN | 600323320 |
| ZIMMERMANN | 600323300 | ZIMMERMANN | 600323352 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 Sportback (8PA) | Audi A3 (8P1) | Audi A3 кабрио (8P7) |
| Seat LEON (1P1) | Seat ALTEA (5P1) | Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) |
| Seat TOLEDO III (5P2) | Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | Skoda LAURA (1Z3) |
| Skoda YETI (5L) | VW CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | VW GOLF PLUS (5M1, 521) |
| VW GOLF VI (5K1) | VW JETTA IV (162, 163) | VW GOLF VI Variant (AJ5) |
| VW CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | VW JETTA I седан (1K2) | VW BEETLE (5C1) |
| VW GOLF V (1K1) | VW BORA / JETTA V универсал (1K5) | VW BEETLE кабрио (5C7) |
| VW JETTA седан (BU3) | VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 49.9 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Код запчастини | 24012202101 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 49,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 65,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0139 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280,0 |
| Код товару | 24012202101 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,0 |
- Ціна: 2 484 ₴



