
влевовправо
Диск гальмівний (передній) VW Caddy II 95-04/Passat B3/B4 88-97/Golf 91-02 (256x13) (з покр.)( 78BD3392-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD33922
1 103 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD33922

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD3392-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 15935 | ABAKUS | 23103026 | AIC | 53613 |
| AKRON-MALÒ | 1110561 | ALFRED HEYD | 1110561 | ATE | 24011301781 |
| ATE | 24031301781 | BARUM | BAR13178 | BENDIX | 561491B |
| BLUE PRINT | ADV1843129 | BOSCH | 0986479B30 | BOSCH | 0986478329 |
| BREMBO | 08514910 | BREMBO | 08514914 | BSG | BSG90210046 |
| CHAMPION | 561491CH | CIFAM | 800186C | COMLINE | AND6696 |
| COMLINE | ADC1403 | DELPHI | BG2454 | DENCKERMANN | B130017 |
| DON | PCD11682 | Dr!ve+ | DP1010110035 | EUROBRAKE | 5815204728 |
| EUROBRAKE | 5815314728 | FEBI BILSTEIN | 06310 | FENOX | TB215158 |
| FI.BA | FBD349 | FREMAX | BD3392 | fri.tech. | BD0031 |
| FTE | 9072044 | FTE | BS3713 | GALFER | B1G21301781 |
| HELLA | 8DD355101641 | HELLA PAGID | 8DD355101641 | ICER | 78BD33922 |
| JURATEK | VAG101 | KLAXCAR FRANCE | 25379z | LUCAS | DF1532 |
| LUCAS CAV | DF1532 | LUCAS DIESEL | DF1532 | LUCAS ELECTRICAL | DF1532 |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF1532 | LUCAS TVS | DF1532 | MAGNETI MARELLI | 361302040225 |
| MAXTECH | 871010 | MAXTECH | 8710100000 | MAXTECH | 8710100080 |
| MAXTECH | 8710106880 | MAXTECH | 8710100060 | MAXTECH | 8710106060 |
| MAXTECH | 8710106980 | METELLI | 230186C | METZGER | 6110056 |
| MEYLE | 1155211004 | MINTEX | MDC731 | MOTAQUIP | LVBD509Z |
| MOTRIO | 8671003557 | NISSHINBO | ND5042 | NK | 204728 |
| NK | 314728 | OPTIMAL | BS1720C | OPTIMAL | BS1720 |
| OSSCA | 02104 | PROTECHNIC | PRD1113 | QUARO | QD0213 |
| R BRAKE | 78RBD23392 | REMSA | 617200 | RIDEX | 82B0695 |
| ROADHOUSE | 617200 | ROTINGER | RT1032 | ROTINGER | RT1032GL |
| ROTINGER | RT1032GLT3 | ROTINGER | RT1032GLT6 | ROTINGER | RT1032GLT9 |
| ROTINGER | RT4583 | ROTINGER | RT4583GL | ROTINGER | RT4583GLT3 |
| ROTINGER | RT4583GLT6 | ROTINGER | RT4583GLT9 | ROTINGER | RT1032GLT5 |
| ROTINGER | RT4583GLT5 | sbs | 1815314728 | sbs | 1815204728 |
| SEAT | 357615301 | SOLGY | 208138 | STELLOX | 60204728SX |
| SWAG | 32906310 | TEXTAR | 92041703 | TEXTAR | 92041700 |
| TOMEX Brakes | TX7032 | TOPRAN | 103525 | TRUSTING | DF031 |
| TRW | DF1532 | TRW / KETNER | DF1532 | TRW Engine Component | DF1532 |
| VALEO | 297251 | VALEO | 186251 | VW | 357615301 |
| WILMINK GROUP | WG1434036 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chery AMULET | Chery AMULET II | SAAB 900 Наклонная задняя часть |
| Seat TOLEDO (1L) | Seat INCA (6K9) | VW PASSAT (3A2, 35I) |
| VW PASSAT Variant (3A5, 35I) | VW GOLF III (1H1) | VW JETTA III (1H2) |
| VW GOLF III Variant (1H5) | VW GOLF III Van (1H1) | VW GOLF Van III Variant (1H5) |
| VW CABRIO III (1E7) | VW CADDY II фургон (9K9A) | VW CABRIO IV кабрио (1E7) |
| VW CADDY II VAN (9K9B) | VW PASSAT (315, 3A5) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 39 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Код запчастини | 78BD33922 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 13 мм |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Chery, Saab |
| Сумісність з моделлю | Amulet, Caddy, Toledo, Flagcloud, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 39 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52491 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256 |
| Код товару | 78BD33922 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3392-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 11 |
- Ціна: 1 103 ₴




