
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Renault Kangoo 08-/Zoe 12-/Clio IV 13- (258x22) (з покриттям)(венти 78BD3110-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD31102
1 663 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD31102

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD3110-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 23103148 | AISIN | U6F958S | AP | 25342X |
| AP Automotive Prod. | 25342X | ASHIKA | 6000034C | ASHUKI by Palidium | P330242 |
| ATE | 24012202701 | BENDIX | 522055 | BLUE PRINT | ADR164307 |
| BOSCH | 0986479A86 | BRAXIS | AE0808 | BRECK | BR458VA100 |
| BREMBO | 09907820 | BREMBO | 0990782X | BREMBO | 09907876 |
| CAR | HPD1688 | DACIA | 402061200R | DACIA | 402061200R |
| EUROREPAR | 1686327280 | FEBI BILSTEIN | 39477 | FREMAX | BD3110 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3301118 | JAPANPARTS | DI034C | JAPKO | 60034C |
| KAVO PARTS | BR10030C | KEY PARTS | KBD5226 | MASTER-SPORT GERMANY | 24012202701PRPCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012202701SETMS | MEC-DIESEL | 579920 | MERCEDES-BENZ | 4154200101 |
| MERCEDES-BENZ | 4154200101 | METELLI | 231342C | MEYLE | 16155210027 |
| MEYLE | 16155210034 | MOTRIO | 8660001231 | NPS | R330T05 |
| PROCODIS FRANCE | JDF4002 | QUARO | QD2881 | R BRAKE | 78RBD23110 |
| RENAULT | 402067016R | RENAULT | 402061200R | RENAULT | 402067016R |
| RENAULT | 402067501R | RENAULT | 7701210081 | RENAULT | 402062650R |
| SOLGY | 208109 | TEXTAR | 92241503 | TOMEX Brakes | TX7252 |
| ZIMMERMANN | 470244120 | ZIMMERMANN | 470540320 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia SANDERO II | Dacia LOGAN MCV II | Dacia LOGAN II |
| Dacia LODGY | Dacia DOKKER | Dacia DOKKER Express |
| Dacia SANDERO III | LADA VESTA SW универсал (GFK_) | LADA VESTA (GFL_) |
| LADA XRAY (GAB_) | Mercedes-Benz CITAN Panel Van (415) | Mercedes-Benz CITAN Dualiner (415) |
| Mercedes-Benz CITAN Combi (415) | Renault LOGAN II универсал | Renault SANDERO/STEPWAY II |
| Renault TWINGO III (BCM_) | Renault CLIO IV GRANDTOUR (KH_) | Renault CLIO IV (BH_) |
| Renault CLIO IV Фургон/хетчбек (BH_) | Renault KANGOO Express (FW0/1_) | Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | Renault CAPTUR | Renault ZOE |
| Renault CLIO V (B7_) | Renault DOKKER | Renault LODGY (JS_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 43.9 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Код запчастини | 78BD31102 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр диска | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vesta, XRAY, Sandero, Kangoo, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 43,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258 |
| Код товару | 78BD31102 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3110-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 19,8 |
- Ціна: 1 663 ₴




