
влевовправо
Радіатор масляний Citroen C4/C5/Peugeot 207/308/508/5008 1.6 08- (теплообмінник) VAN WEZEL 06013729 UA62
- В наявності
- Код: 06013729
1 248 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
06013729

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
06013729
(VAN WEZEL)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 066007N | AUGROS | 550757N8 | BMW | 11427546279 |
| BMW | 11427552687 | BMW | 11428643749 | BMW | 11427546279 |
| BMW | 11427552687 | BMW | 11428643749 | BMW | 3648915 |
| BMW | V864374580 | BMW | V864374680 | BMW | V864374980 |
| CITROËN/PEUGEOT | 1103P7 | CITROËN/PEUGEOT | 1103S8 | CITROËN/PEUGEOT | 1103T5 |
| CITROËN/PEUGEOT | V864374580 | CITROËN/PEUGEOT | V864374680 | CITROËN/PEUGEOT | V864374980 |
| FRIGAIR | 07024021 | MAHLE | CLC278000S | NISSENS | 90991 |
| NRF | 31763 | VAICO | V42600008 | VIKA | 19635501 |
| VIKA | 39635401 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C4 I (LC_) | Citroen C4 купе (LA_) | Citroen C5 III (RD_) |
| Citroen C5 III Break (TD_) | Citroen C4 Picasso I (UD_) | Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) |
| Citroen DS4 | Citroen DS3 | Citroen DS3 кабрио |
| Citroen DS5 | Citroen C5 AIRCROSS | Citroen C5 X (ND_, NC_) |
| DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK | MINI MINI COUNTRYMAN (R60) | MINI MINI PACEMAN (R61) |
| Opel GRANDLAND X (A18) | Peugeot 508 SW | Peugeot 508 |
| Peugeot 308 II | Peugeot 308 SW II | Peugeot 308 (4A_, 4C_) |
| Peugeot 308 SW | Peugeot 308 CC | Peugeot RCZ |
| Peugeot 3008 | Peugeot 5008 | Peugeot 207 (WA_, WC_) |
| Peugeot 207 SW (WK_) | Peugeot 208 | Peugeot 207 CC (WD_) |
| Peugeot 3008 SUV (M_) | Peugeot 508 II (FB_, FH_, F3_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 06013729 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 95 мм |
| Ширина ядра радіатора | 41 мм |
| Глибина ядра радіатора | 63 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mini, Opel |
| Сумісність з моделлю | DS3, DS5, C5 Aircross, 308, 207, 208, Grandland / Grandland X, RCZ, C4, C5, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 63 |
| Довжина решітки [мм] | 95 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без корпуса оливного фільтра |
| Код товару | 06013729 |
| Ширина решітки [мм] | 41 |
- Ціна: 1 248 ₴





