
влевовправо
Диск гальмивний (задний) Mitsubishi Outlander/Lancer/Peugeot 4007 06- (302x10)(з покр.)(повний 78BD4650-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD46502
1 514 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 59 мм |
| Код запчастини | 78BD46502 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр диска | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Crosser, Outlander, 4007, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 59 |
| Діаметр центрування [мм] | 80 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0453/0099 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302 |
| Код товару | 78BD46502 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD4650-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8,4 |
- Ціна: 1 514 ₴




