
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter (W906/W907/W910) 06-/VW Crafter 06- (300x28) (вент. 24.0128-0203.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012802031
2 804 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012802031

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0128-0203.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENDIX | 562485B | BOSCH | 0986479R78 | BOSCH | 0986479294 |
| BRECO | BS8649 | BREMBO | 09950811 | BREMBO | 09950814 |
| BREMBO | 09A89511 | CAR | 1421330 | CIFAM | 800881 |
| DELPHI | BG4032 | FEBI BILSTEIN | 27698 | FERODO | FCR310A |
| FERODO | DF1046 | FTE | BS7130 | GALFER | G2128203 |
| GALFER | B1G22802031 | GRAF | DF29881 | HELLA | 8DD355117621 |
| HELLA PAGID | 8DD355117621 | ICER | 78BD01902 | JURID | 569136J |
| LPR | M2042V | MERCEDES | 907421010007 | MERCEDES | 9064210012 |
| MERCEDES-BENZ | 910421000007 | MERCEDES-BENZ | 9064210012 | MERCEDES-BENZ | A9104210000 |
| MERCEDES-BENZ | A910421000007 | MERCEDES-BENZ | A9104210100 | MERCEDES-BENZ | A910421010007 |
| MERCEDES-BENZ | A9074210100 | MERCEDES-BENZ | A907421010007 | MERCEDES-BENZ | A9064210112 |
| MERCEDES-BENZ | A9064210012 | MERCEDES-BENZ | 910421010007 | MERCEDES-BENZ | 9104210000 |
| MERCEDES-BENZ | 907421010007 | MERCEDES-BENZ | 9104210100 | MERCEDES-BENZ | 9074210100 |
| MERCEDES-BENZ | 9064210112 | METELLI | 230881 | MEYLE | 0835212101PD |
| MEYLE | 0155212101 | MINTEX | MDC1771 | NK | 2047123 |
| PAGID | 59432 | PILENGA | V849 | QUINTON HAZELL | BDC5552 |
| ROADHOUSE | 6103410 | sbs | 18152047123 | SOLGY | 208004 |
| TEXTAR | 93143200 | TEXTAR | 98200143201 | TEXTAR | 93143203 |
| TRW | DF4822S | VAG | 2E0615301 | ZIMMERMANN | 400647620 |
| ZIMMERMANN | 400647600 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (907) | Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t автобус (906) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t фургон (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t автобус (906) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3-t фургон (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t фургон (906) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 5-t фургон (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Фургон (907) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Фургон (907, 910) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (910) | Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Фургон (907, 910) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910 | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (910, 907) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Tourer Bus (907) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910) | Mercedes-Benz SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (907) | Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Автобус (906) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Tourer Bus (B907) | VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) | VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) |
| VW CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 68.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Код запчастини | 24012802031 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130,0 |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 85,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0047 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300,0 |
| Код товару | 24012802031 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,0 |
- Ціна: 2 804 ₴




