
влевовправо
Диск гальмівний (передній) VW Golf 74-99 (239x20) MEYLE 115 521 1002 UA62
- В наявності
- Код: 1155211002
1 010 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
1155211002

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
115 521 1002
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | SDK6207 | APEC | DSK116 | ATE | 24012001231 |
| ATE | 24032001231 | AUDI | 321615301A | AUDI | 841615301 |
| AUDI | 321615301B | AUDI | 321615301C | BENDIX | 561178B |
| BLUE PRINT | ADV184350 | BORG & BECK | BBD4168 | BOSCH | 0986478017 |
| BREMBO | 09476514 | BREMBO | 09476575 | COMLINE | ADC1404V |
| COMLINE | ADC0825V | COMLINE | AND6404 | DELPHI | BG2109 |
| FEBI BILSTEIN | 08557 | FEBI BILSTEIN | 23574 | FERODO | DDF175C1 |
| FERODO | DDF175C | FERODO | DDF1751 | FTE | BS3309 |
| GIRLING | 6015171 | HELLA PAGID | 8DD355100191 | ICER | 78BD39752 |
| JAPANPARTS | DI0939 | JAPANPARTS | DI0939C | JURID | 561178JC |
| JURID | 561178J | LEMFÖRDER | 1012403 | LPR | A1071V |
| LPR | A1071VR | METELLI | 230170 | METZGER AUTOTEILE | 608410 |
| MINTEX | MDC365 | NK | 204724 | NK | 314724 |
| OPTIMAL | BS0840C | OPTIMAL | BS0840 | PAGID | 53930PRO |
| QUINTON HAZELL | BDC3309 | REMSA | 608410 | sbs | 1815204724 |
| SEAT | 321615301C | SWAG | 32908557 | SWAG | 32902121 |
| TEXTAR | 92012103 | TEXTAR | 92012100 | TRISCAN | 812029103 |
| TRW | DF1517 | VAICO | V1080052 | VALEO | 185020 |
| VALEO | 186246 | VALEO | 672616 | VIKA | 66150920101 |
| VW | 6N0615301G | VW | 841615301 | VW | 3256152891 |
| VW | 5W0615301 | VW | 321615301C | VW | 321615301B |
| VW | 321615301A | VW | JZW615301K | ZIMMERMANN | 600159452 |
| ZIMMERMANN | 600159400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi 4000 (81, 85, B2) | Audi COUPE (81, 85) | Seat CORDOBA (6K1, 6K2) |
| Seat IBIZA II (6K1) | Seat CORDOBA Vario (6K5) | VW GOLF III (1H1) |
| VW JETTA III (1H2) | VW GOLF III Variant (1H5) | VW GOLF II (19E, 1G1) |
| VW JETTA II (19E, 1G2, 165) | VW GOLF III Van (1H1) | VW GOLF Van III Variant (1H5) |
| VW DERBY седан (6KV2) | VW POLO Variant (6KV5) | VW CARIBE I (17) |
| VW GOLF кабрио (155) | VW ATLANTIC I (16) | VW CARAT (32B) |
| VW QUANTUM (32B) | VW SCIROCCO (53) | VW SCIROCCO (53B) |
| VW CARAT универсал (32B) | VW POLO Купе (86C, 80) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 39 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.6 мм |
| Код запчастини | 1155211002 |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Cordoba, Polo, Coupe, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Висота [мм] | 39 |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 13,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 239 |
| Код товару | 1155211002 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 20 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 1 010 ₴




