
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Opel Astra J 09- (300x26) KAVO PARTS BR-1218-C UA62
- В наявності
- Код: BR1218C
1 630 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
BR1218C

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BR-1218-C
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18032 | ASHIKA | 600WW16 | ASHIKA | 600WW16C |
| ASHUKI by Palidium | 09907190 | ATE | 426166 | ATE | 24012601661 |
| BENDIX | BDS1079HC | BLUE PRINT | ADW194309 | BLUE PRINT | ADG043166 |
| BOSCH | 0986479C56 | BOSCH | 0986479644 | BREMBO | 09B35610 |
| BREMBO | 09B35611 | BREMBO | 09B3561X | BUICK | 13502057 |
| CHEVROLET | 13502052 | CHEVROLET | 23118275 | CHEVROLET | 13502053 |
| CHEVROLET | 13502057 | CHEVROLET | 13503988 | CHEVROLET | 13505381 |
| COMLINE | ADC1153V | DELPHI | BG4278 | DELPHI | BG4278C |
| FEBI BILSTEIN | 39190 | FERODO | DDF1870 | FERODO | DDF1870C |
| GIRLING | 6079231 | HELLA PAGID | 8DD355129171 | HELLA PAGID | 8DD355116591 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300902 | ICER | 78BD15572 | JAPANPARTS | DIW16C |
| JAPANPARTS | DIW16 | JAPKO | 60W16 | JAPKO | 60W16C |
| KAVO PARTS | BR1218 | KAWE | 6131410 | LPR | O1036V |
| LPR | O1036VR | MDR | MFD2W16 | METELLI | 231003C |
| MEYLE | 6155210006PD | MINTEX | MDC2133 | NIPPARTS | N3300917 |
| NPS | D330O13 | OPEL | 569076 | OPEL | 569082 |
| OPEL | 569098 | OPEL | 569070 | OPEL | 13502051 |
| OPEL | 13502052 | OPEL | 13503988 | OPEL | 95527031 |
| OPEL | 23118060 | OPEN PARTS | BDR253620 | OPEN PARTS | BDA253620 |
| PILENGA | V773 | QUINTON HAZELL | BDC5934 | REMSA | 6131410 |
| ROADHOUSE | 6131410 | SOLGY | 208098 | TEXTAR | 92205605 |
| TRW | DF7923 | VALEO | 672581 | VALEO | 197815 |
| VAUXHALL | 95527031 | VAUXHALL | 13502051 | VAUXHALL | 23118060 |
| VAUXHALL | 13502052 | VAUXHALL | 13503988 | ZIMMERMANN | 430262320 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chevrolet ORLANDO (J309) | Chevrolet CRUZE (J300) | Chevrolet VOLT |
| Chevrolet CRUZE Наклонная задняя часть (J305) | Chevrolet CRUZE Station Wagon (J308) | Opel ASTRA J Sports Tourer |
| Opel ASTRA J | Opel AMPERA | Opel ASTRA GTC J |
| Opel ZAFIRA C (P12) | Opel ASTRA J седан | Opel ZAFIRA TOURER C VAN (P12) |
| Opel ASTRA H универсал (L35) | Opel ASTRA H Van (L70) | Opel ASTRA H (L48) |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | Opel ASTRA A+ седан (L69) | Opel ASTRA H TwinTop (L67) |
| Opel ASTRA H FAMILY универсал (A04) | Opel ASTRA H FAMILY Наклонная задняя часть (A04) | Opel ASTRA H FAMILY седан (A04) |
| VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Висота | 45.5 мм |
| Діаметр маточини | 115 мм |
| Код запчастини | BR1218C |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 115 |
| Висота [мм] | 45,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 70,8 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | BR1218C |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26 |
- Ціна: 1 630 ₴





