
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 308-316/VW LT 95-06/MB G-class (W463) 94- (272x16)(з покр 78BD0183-1 UA62
- В наявності
- Код: 78BD01831
1 682 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD01831

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD0183-1
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16454 | ADR | 18532720 | AIC | 51748 |
| AKRON-MALÒ | 1110038 | AP XENERGY | X601125 | ASAM | 55531 |
| ASAM AUTOMOTIVE | 55531 | ASHIKA | 61000526 | ASHUKI by Palidium | P331077 |
| ATE | 24011601101 | BENDIX | 562471B | BLUE PRINT | ADV184355 |
| BLUE PRINT | ADU174350 | BORG & BECK | BBD5778S | BOSCH | 0986478433 |
| BOSCH | 0986479B33 | BREMBO | 08772510 | BREMBO | 08772520 |
| CHAMPION | 567761CH | CIFAM | 800492 | COMLINE | AND6205 |
| COMLINE | ADC1609 | DELPHI | BG3237 | DON | PCD18302 |
| Dr!ve+ | DP1010110122 | E.T.F. | 190183 | EUROBRAKE | 5815203396 |
| EUROBRAKE | 5815313396 | FEBI BILSTEIN | 22858 | FEBI BILSTEIN | 09101 |
| FENOX | TB215895 | FERODO | FCR154A | FI.BA | FBD255 |
| FRAS-LE | FLDI00718 | FREMAX | BD0183 | FREY | 745203501 |
| fri.tech. | BD0194 | FTE | 9071014 | FTE | BS4700 |
| FTE (Valeo) | BS4700 | GALFER | B1G21601101 | GIRLING | 6040885 |
| HELLA | 8DD355111901 | HELLA | 54376 | HELLA | 52144 |
| HELLA | 54053 | HELLA PAGID | 52144 | HELLA PAGID | 8DD355111901 |
| HELLA PAGID | 54053 | HELLA PAGID | 54376 | Hi-Q | SD5712 |
| HP (ZEBRA) | HP57705 | ICER | 78BD01831 | ICER | 311030183 |
| JAPANPARTS | DP0526 | JAPKO | 610526 | JURATEK | MER128 |
| KEY PARTS | KBD5778S | KLAXCAR FRANCE | 25618z | LUCAS | DF4088S |
| LUCAS CAV | DF4088S | LUCAS DIESEL | DF4088S | LUCAS ELECTRICAL | DF4088S |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF4088S | LUCAS TVS | DF4088S | MAGNETI MARELLI | 361302040259 |
| MAXGEAR | 190794 | MAXTECH | 8735526980 | MAXTECH | 8735526880 |
| MAXTECH | 8735520080 | MAXTECH | 8735520060 | MAXTECH | 8735526060 |
| MAXTECH | 873552 | MAXTECH | 8735520000 | MERCEDES | 902423061207 |
| MERCEDES-BENZ | 9024230312 | MERCEDES-BENZ | 9024230112 | MERITOR | MBR6012 |
| METELLI | 230492 | METZGER | 6110677 | MEYLE | 0155230026PD |
| MEYLE | 0155232031 | MEYLE | 0155230026 | MINTEX | MDC1075 |
| MOTAQUIP | LVBE186Z | MOTRIO | 8671019331 | NK | 203396 |
| OSSCA | 15138 | PAGID | 52144 | PAGID | 54053 |
| PAGID | 54376 | QUARO | QD3675 | R BRAKE | 78RBD10183 |
| REMSA | 656600 | ROADHOUSE | 656600 | sbs | 1815203396 |
| SKF | VKBD90198S1 | SOLGY | 208002 | ST-TEMPLIN | 031101926170 |
| STELLOX | 8500763SX | STELLOX | 60203336SX | SWAG | 10922858 |
| SWAG | 10909101 | TEXTAR | 92137603 | TEXTAR | 92137600 |
| TEXTAR | 92073600 | TOMEX Brakes | TX7035 | TOPRAN | 107689 |
| TRUSTING | DF194 | TRW | DF4088S | TRW / KETNER | DF4088S |
| TRW Engine Component | DF4088S | VALEO | 187045 | VALEO MX | 187045 |
| VW | 2D0615601A | ZIMMERMANN | 400646920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3-t автобус (903) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t фургон (903) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (903) |
| Mercedes-Benz G-CLASS (W463) | Mercedes-Benz G-CLASS Cabrio (W463) | Mercedes-Benz G-CLASS (W461) |
| Mercedes-Benz SPRINTER CLASSIC 3,5-t фургон (909) | PUCH G-MODELL (W 460) | PUCH G-MODELL (W 461) |
| PUCH G-MODELL (W 463) | VW LT 28-35 II Автобус (2DB, 2DE, 2DK) | VW LT 28-46 II Фургон (2DA, 2DD, 2DH) |
| VW LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 96.4 мм |
| Діаметр маточини | 130 мм |
| Код запчастини | 78BD01831 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 16 мм |
| Діаметр диска | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 96,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52388 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 272 |
| Код товару | 78BD01831 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD0183-1 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 14 |
- Ціна: 1 682 ₴




