
влевовправо
Диск гальмивний (передний) BMW 1 (F20/21) 11-/3 (E90-93/F30-31/F34) 05-/X1 09- (312x24)(з покр 78BD1972-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD19722
2 295 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD19722 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 73.5 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Діаметр диска | 79 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 73,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52500 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Код товару | 78BD19722 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD1972-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22 |
- Ціна: 2 295 ₴




