
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Fiat Doblo 10- (284x22) ATE 24.0122-0145.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012201451
2 825 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012201451

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0122-0145.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BARUM | BAR22145 | BENDIX | 561520B | BOSCH | 0986478521 |
| BOSCH | 0986479558 | BRADI | 100202E | BRECO | BS7975 |
| BREMBO | 09493920 | BREMBO | 09493921 | BREMBO | 09493924 |
| BREMBO | 0949392X | BREMBO | 09493976 | BREMBO | 09962424 |
| BREMBO | 09C64521 | BREMBO | FS030000 | CAR | 142187 |
| CIFAM | 800183 | DELPHI | BG512 | DELPHI | BG2512 |
| EUROREPAR | 1618873580 | FEBI BILSTEIN | 14075 | FERODO | DRF156 |
| FERODO | DDF156 | FIAT | 71711447 | FIAT | 60801722 |
| FIAT | 60813443 | FIAT | 60815938 | FIAT | 71739567 |
| FIAT | 71739568 | FIAT | 46445006 | FIAT | 71711434 |
| FIAT | 82427592 | FIAT | 82450539 | FIAT | 51990127 |
| FIAT | 51996238 | FIAT | 60569163 | FIAT | 52015291 |
| FIAT | 60571548 | FIAT | 60578093 | FIAT | 60622077 |
| FIAT | 60653478 | FIAT | 60658565 | FIAT | 60699518 |
| FTE | BS3503 | GALFER | B1G22201451 | GALFER | G2122145 |
| GRAF | DF29183 | HELLA | 8DD355101941 | HELLA | 8DD355101951 |
| HELLA PAGID | 8DD355101951 | HELLA PAGID | 8DD355101941 | ICER | 78BD15482 |
| JURID | 561520J | METELLI | 230183 | METELLI | 230183C |
| MEYLE | 2155210006 | MGA | D983 | MINTEX | MDC385 |
| NECTO | WN428 | NK | 209925 | NK | 319925 |
| OPEL | 95511282 | OPEL | 569086 | PAGID | 51809 |
| PAGID | 51809PRO | PEX | 140010 | PILENGA | V013 |
| QUINTON HAZELL | BDC3503 | QUINTON HAZELL | BSF3503 | QUINTON HAZELL | 631610 |
| REMSA | 631610 | ROADHOUSE | 631610 | ROULUNDS BRAKING | D2218 |
| sbs | 1815209925 | SEBRO | 3264 | SEBRO | 2242 |
| SOLGY | 208113 | TEXTAR | 92046803 | TEXTAR | 98200046801 |
| TEXTAR | 92046800 | TRW | DF1738 | TRW | DF1749 |
| VALEO | 186265 | VALEO | DF039 | VALEO | 886265 |
| VAUXHALL | 95511282 | VAUXHALL | 569086 | ZIMMERMANN | 110220750 |
| ZIMMERMANN | 110220700 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Alfa Romeo 164 (164) | Alfa Romeo GTV (916C_) | Alfa Romeo SPIDER (916S_) |
| Alfa Romeo 156 (932) | Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | Alfa Romeo 147 (937) |
| Alfa Romeo GT (937) | Fiat DOBLO Combi (152, 263) | Fiat CROMA (154) |
| Fiat TIPO (356) | Fiat DOBLO c бортовой платформой/ходовая часть (263_) | Fiat DOBLO ФУРГОН/УНИВЕРСАЛ (263_) |
| Fiat TIPO Наклонная задняя часть (356_) | Fiat TIPO универсал (356_) | LANCIA THEMA (834) |
| LANCIA THEMA SW (834_) | Opel COMBO фургон/универсал (X12) | Opel COMBO Tour (X12) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 43.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Код запчастини | 24012201451 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, GT, Thema, Tipo, 164, Croma, Spider, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 98,0 |
| Висота [мм] | 43,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 59,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0423 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 284,0 |
| Код товару | 24012201451 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,0 |
- Ціна: 2 825 ₴



