
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Opel Insignia A 08- (321x30) (з покриттям) (вентильований) ICER 78BD5387-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD53872
2 371 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD53872 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Діаметр диска | 67.4 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Buick, GMC, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, La Crosse, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 51 |
| Діаметр центрування [мм] | 67,4 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0452/0130 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 321 |
| Код товару | 78BD53872 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5387-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 27 |
- Ціна: 2 371 ₴




