
влевовправо
Диск гальмивний (задний) Nissan Juke 10-19/Qashqai 06-13/Teana 03-13 (291.8x9) (повний) ICER 78BD2931-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD29312
1 434 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD29312 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр диска | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiida, Juke, Pulsar, Outlander, Teana, Qashqai, Sentra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 62 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52505 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 292 |
| Код товару | 78BD29312 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD2931-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8 |
- Ціна: 1 434 ₴




