
влевовправо
Диск гальмивний (передний) MB C-class (W202/W203/CL203/S202/S203) 96-07/E (W210/S210) 95-03 (2 78BD0410-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD04102
1 672 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 46.5 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 78BD04102 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр диска | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, Crossfire, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 46,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52502 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 288,5 |
| Код товару | 78BD04102 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD0410-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,4 |
- Ціна: 1 672 ₴




