
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Volvo XC90 02-14 (336x30.1) PRO+ TEXTAR 92126705 UA62
- В наявності
- Код: 92126705
3 946 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
92126705

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92126705
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 09984811 | A.B.S. | 17408 | A.B.S. | 17408OE |
| A.Z. Meisterteile | AZMT440241201 | ABE | C3V025ABE | ABE | C3V025ABEP |
| AKRON-MALÒ | 1110075 | APEC | DSK2424 | APEC | SDK6268 |
| ASHIKA | 60000353 | ASHUKI by Palidium | P330164 | ATE | 24013001161 |
| ATE | 430116 | AUGROS | 5290129P | BENDIX | 521845 |
| BENDIX | 562217B | BENDIX | 562217BC | BENDIX Braking | BDS1681HC |
| BLUE PRINT | ADF124336 | BORG & BECK | BBD5761S | BOSCH | 0986479202 |
| BOSCH | BD1070 | Brake ENGINEERING | DI956304S | Brake ENGINEERING | DI956304 |
| BRAXIS | AD0972 | BRECK | BR426VH100 | BRECO | BV8596 |
| BRECO | BS8596 | BREMBO | 09984811 | BREMBO | 09984814 |
| BREMBO | 9984811 | BREMBO | 09984810 | BREMSEN | AXBD1842S |
| BREMSI | CD7371V | CAR | 142053 | CAR | HPD053 |
| CHAMPION | 562217CH1 | CIFAM | 800974C | COMLINE | ADC1919V |
| COMLINE | AND6426 | DBA Australia | DBA2376S | DBA Australia | DBA2376 |
| DELPHI | BG3783 | DELPHI | BG4529C | DELPHI | BG9783 |
| DELPHI | BG9783C | DENCKERMANN | B130399 | DON | PCD12361 |
| Dr!ve+ | DP1010110367 | DYNAMATRIX | DBD1371C | DYNAMATRIX | DBD1371 |
| EBC Brakes | D1180 | EBC Brakes | USR1180 | EUROBRAKE | 5815314853 |
| EUROBRAKE | 5815344853 | EUROBRAKE | 5815204853 | EUROREPAR | 1642753980 |
| EUROREPAR | 1671253580 | EUROREPAR | 1684276480 | EUROREPAR | 1687788480 |
| FEBI BILSTEIN | 43965 | FERODO | DDF13711 | FERODO | DDF1371C1 |
| FERODO | DDF1371 | FERODO | DDF1371X | FERODO | DDF1371C1D |
| FOMAR Friction | FO4004 | FREMAX | BD7301 | FTE | 9071082 |
| FTE | BS5356 | FTE | BS5356B | FTE | 9081172 |
| GIRLING | 6043405 | HELLA | 355110592 | HELLA | 8DD355110592 |
| HELLA | 355110581 | HELLA | 355128201 | HELLA | 8DD355110591 |
| HELLA | 8DD355128201 | HELLA | 8DD355110581 | HELLA | 355110591 |
| HELLA PAGID | 8DD355110592 | HELLA PAGID | 8DD355110591 | HELLA PAGID | 355110581 |
| HELLA PAGID | 355128201 | HELLA PAGID | 355110592 | HELLA PAGID | 8DD355128201 |
| HELLA PAGID | 8DD355110581 | HELLA PAGID | 355110591 | Hi-Q | SD6106 |
| ICER | 78BD73012 | JAPANPARTS | DI0353 | JAPANPARTS | DI0353C |
| JURATEK | VOL123 | JURID | 562217JC1 | JURID | 562217JC |
| JURID | 562217J | KAWE | 676810 | KEY PARTS | KBD5761S |
| LPR | V1002V | MAPCO | 15978C | METELLI | 230974C |
| METZGER AUTOTEILE | 6110559 | MEYLE | 5155215025PD | MEYLE | 5155215025 |
| MEYLE | 5835215025PD | MGA | D1598 | MINTEX | MDC1613 |
| MINTEX | MDC1613C | MOTAQUIP | LVBD1085Z | NAPA | PBD8136 |
| National | NBD1236 | NK | 344853 | NK | 314853 |
| NK | 2344853 | NK | 204853 | OPTIMAL | BS8126HC |
| OPTIMAL | BS8126 | PAGID | 54267NHC | PAGID | 54267 |
| PAGID | 54267PRO | PAGID | T1488N54267N00 | PAGID | 54267HC |
| PILENGA | V268 | QUINTON HAZELL | BDC5356 | R BRAKE | 78RBD27301 |
| REMSA | 676810 | RIDEX | 82B0209 | ROADHOUSE | 676810 |
| sbs | 1815204853 | sbs | 1815314853 | sbs | 1815344853 |
| STELLOX | 60209958KSX | STELLOX | 60209958SX | STOP | 562217S |
| SWAG | 55943965 | TEXTAR | 98200126701 | TEXTAR | 2414101126700 |
| TEXTAR | 92126700 | TEXTAR | 92126703 | TRISCAN | 812027135 |
| TRUSTING | DF551 | TRW | DF4340S | VAICO | V9580009 |
| VAICO | V9580018 | VALEO | 673285 | VALEO | 197373 |
| VOLVO | 306573015 | VOLVO | 306573013 | VOLVO | 30657301 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo XC90 I |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Висота | 51.2 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 92126705 |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 336 |
| Код товару | 92126705 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30,1 |
- Ціна: 3 946 ₴





