
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Hyundai Tucson/Kia Sportage 04- (280x26) (вент.) ICER 78BD5171-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD51712
1 824 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD51712 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 47.3 мм |
| Діаметр диска | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Coupe, Magentis, Sonata, Carens, Soul, I30, Pro Ceed, Tucson, Ceed, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 47,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0452/0078 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Код товару | 78BD51712 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5171-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24,4 |
- Ціна: 1 824 ₴




