
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Audi 100 -94/A6/VW Passat B5 94-05/Skoda Superb 01-08 (245x10)(з покр 78BD4060-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD40602
1 003 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD40602

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD4060-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16099 | ABAKUS | 23104002 | AIC | 53615 |
| AISIN | T6R837S | AKRON-MALÒ | 1110008 | ASAM | 71280 |
| ASAM AUTOMOTIVE | 71280 | ASHIKA | 61000912 | ASHUKI by Palidium | P331006 |
| ATE | 410201 | ATE | 24011002011 | AUDI | 4A0615601A |
| BLUE PRINT | ADV184374 | BORG & BECK | BBD4949 | BOSCH | 0986478132 |
| BREMBO | 08574310 | BREMBO | 08574314 | CIFAM | 800395C |
| DELPHI | BG2746 | DON | PCD10092 | Dr!ve+ | DP1010110053 |
| E.T.F. | 194060 | EUROBRAKE | 5815314744 | EUROBRAKE | 5815204744 |
| EUROREPAR | 1684246480 | EUROREPAR | 1686337380 | FEBI BILSTEIN | 09075 |
| FENOX | TB215864 | FI.BA | FBD426 | FREMAX | BD4060 |
| fri.tech. | BD0060 | FTE | BS3929 | FTE | 9072028 |
| HELLA | 8DD355102801 | HELLA PAGID | 8DD355102801 | Hi-Q | SD5442 |
| ICER | 78BD40602 | ICER | 306974060 | JAPANPARTS | DP0912 |
| JAPKO | 610912 | JURATEK | VAG123 | KAMOKA | 103642 |
| KEY PARTS | KBD4949 | KLAXCAR FRANCE | 25055z | LPR | A1401P |
| LUCAS | DF2651 | LUCAS CAV | DF2651 | LUCAS DIESEL | DF2651 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF2651 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF2651 | LUCAS TVS | DF2651 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24011002011PRPCSMS | MAXTECH | 8710330060 | MAXTECH | 8710336980 |
| MAXTECH | 8710336880 | MAXTECH | 8710336060 | MAXTECH | 8710330080 |
| MAXTECH | 871033 | MAXTECH | 8710330000 | METELLI | 230395C |
| METZGER | 6110017 | MEYLE | 1155230015PD | MEYLE | 1155230015 |
| MINTEX | MDC828C | MOTRIO | 8671013541 | NATIONAL | NBD390 |
| NECTO | WN534 | NK | 314744 | NK | 204744 |
| OPTIMAL | BS1230 | OPTIMAL | BS1230C | QUARO | QD1742 |
| QUARO | QD1742HC | R BRAKE | 78RBD24060 | REMSA | 612300 |
| RIDEX | 82B2462 | ROADHOUSE | 612300 | sbs | 1815314744 |
| sbs | 1815204744 | SKODA | 4A0615601A | SOLGY | 208084 |
| STELLOX | 60204744SX | SWAG | 32909075 | TEXTAR | 92057503 |
| TOMEX Brakes | TX7002 | TOPRAN | 103757 | TRUSTING | DF060 |
| TRW | DF2651 | TRW / KETNER | DF2651 | TRW Engine Component | DF2651 |
| VALEO | 297994 | VALEO | 186294 | VALEO | 672712 |
| vika | 66151091801 | VW | 4A0615601A | VW | 8E0615601 |
| ZIMMERMANN | 100121752 | ZIMMERMANN | 100121720 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi 200 (44, 44Q) | Audi 100 (4A, C4) | Audi 100 Avant (4A, C4) |
| Audi A6 (4A, C4) | Audi A6 Avant (4A, C4) | Audi A6 (4B2, C5) |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | Skoda SUPERB (3U4) | VW PASSAT (3B2) |
| VW PASSAT Variant (3B5) | VW PASSAT (3B3) | VW PASSAT Variant (3B6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 63.9 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 78BD40602 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр диска | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, 100, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 63,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/43386 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 245 |
| Код товару | 78BD40602 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD4060-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8 |
- Ціна: 1 003 ₴




