
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Renault Master/Opel Movano/Nissan NV400 10- (302x28) (з покр.) (вен 78BD8766-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD87662
2 284 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD87662

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD8766-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18164 | ABAKUS | 23103093 | ABE | C3R051ABE |
| ABE | C3R051ABEP | ASAM | 74948 | ASAM AUTOMOTIVE | 74948 |
| ASHIKA | 6001169 | ASHUKI by Palidium | N01435 | ASHUKI by Palidium | P330137 |
| ATE | 24012802521 | ATE | 428252 | AUGER | 31496 |
| AUTOMOTOR France | PDC8880 | BENDIX | 522154 | BENDIX | 562713BC |
| BLUE PRINT | ADR164312 | BORG & BECK | BBD5941S | BOSCH | 0986479716 |
| BRECK | BR450VH100 | BREMBO | 09B63310 | BSG | BSG75210005 |
| CIFAM | 8001286C | COMLINE | AND6190 | COMLINE | ADC2701V |
| DACO Germany | 603018 | DELPHI | BG4328 | DON | PCD18532 |
| Dr!ve+ | DP1010110643 | E.T.F. | 196852 | EUROBRAKE | 5815313976 |
| EUROREPAR | 1686325880 | EUROREPAR | 1687773680 | FAST | FT31126 |
| FEBI BILSTEIN | 39346 | FERODO | DDF1974C1 | FI.BA | FBD440 |
| FREMAX | BD8766 | fri.tech. | BD1459 | FTE | 9071236 |
| FTE | BS7284 | GIRLING | 6061315 | HELLA | 8DD355117121 |
| HELLA PAGID | 8DD355117121 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3301099 | ICER | 319998766 |
| ICER | 78BD87662 | JAPANPARTS | DI169 | JP GROUP | 4363102700 |
| JURATEK | REN179 | JURID | 562713JC | KAVO PARTS | BR6827C |
| KAVO PARTS | BR6827 | KEY PARTS | KBD5941S | LUCAS | DF6131S |
| LUCAS CAV | DF6131S | LUCAS DIESEL | DF6131S | LUCAS ELECTRICAL | DF6131S |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF6131S | LUCAS TVS | DF6131S | MAGNETI MARELLI | 361302040622 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012802521PCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012802521SETMS | MAXGEAR | 192009SPORT |
| MAXGEAR | 192009 | MAXGEAR | 192009MAX | MAXTECH | 8715440000 |
| MAXTECH | 8715446980 | MAXTECH | 8715446880 | MAXTECH | 8715446060 |
| MAXTECH | 8715440080 | MAXTECH | 8715440060 | MAXTECH | 871544 |
| MEC-DIESEL | 571194 | METELLI | 231286C | METZGER | 6110687 |
| METZGER AUTOTEILE | 6110010 | MEYLE | 6155210049 | MINTEX | MDC2240 |
| MOTAQUIP | LVBD1590 | MOTRIO | 8660003514 | NIPPARTS | N3301109 |
| NISSAN | 4020600Q0G | NK | 313976 | NK | 203976 |
| OPEL | 4419359 | OPEL | 93197403 | PROCODIS FRANCE | JDF4009 |
| PROTECHNIC | PRD2542 | QUARO | QD0660 | QUARO | QD0660HC |
| R BRAKE | 78RBD28766 | RED-LINE | 26NI069 | RENAULT | 8200688880 |
| SAMPA | 076229 | sbs | 1815313976 | sbs | 1815203976 |
| SKF | VKBD80035V1 | SOLGY | 208076 | ST-TEMPLIN | 0311083770 |
| ST-TEMPLIN | 5311183770 | ST-TEMPLIN | 5311083770 | SWAG | 60939346 |
| TEXTAR | 92228603 | TOMEX Brakes | TX7246 | TOPRAN | 208235 |
| TRISCAN | 812024167 | TRUSTING | DF1459 | TRW | DF6131S |
| TRW / KETNER | DF6131S | TRW Engine Component | DF6131S | VALEO | 197566 |
| ZIMMERMANN | 430262520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NV400 автобус | Nissan NV400 c бортовой платформой/ходовая часть (X62, X62B) | Nissan NV400 ФУРГОН (X62, X62B) |
| Opel MOVANO B автобус | Opel MOVANO B c бортовой платформой/ходовая часть (X62) | Opel MOVANO B ФУРГОН (X62) |
| Renault MASTER III автобус (JV) | Renault MASTER III c бортовой платформой/ходовая часть (EV, HV, UV) | Renault MASTER III фургон (FV) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 69.9 мм |
| Діаметр маточини | 130 мм |
| Код запчастини | 78BD87662 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Діаметр диска | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 69,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 90 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52498 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302 |
| Код товару | 78BD87662 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD8766-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26 |
- Ціна: 2 284 ₴




