
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Renault Master/Opel Movano/Nissan Interstar 98- (305x12) (з покр.) (п 78BD1410-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD14102
1 545 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD14102

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD1410-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17331 | AKRON-MALÒ | 1110040 | ASAM | 71292 |
| ASAM AUTOMOTIVE | 71292 | ASHUKI by Palidium | 09934401 | ASHUKI by Palidium | P331020 |
| ATE | 24011201551 | AUGER | 31456 | AUTOMOTOR France | PDC8028 |
| BENDIX | 562164B | BLUE PRINT | ADN143106 | BORG & BECK | BBD4296 |
| BOSCH | 0986478970 | BREMBO | 08937110 | BSG | BSG75210025 |
| CHAMPION | 562164CH | CIFAM | 800690 | DACO Germany | 603643 |
| DELPHI | BG3681 | DON | PCD18142 | Dr!ve+ | DP1010110224 |
| E.T.F. | 191410 | EUROBRAKE | 5815203643 | EUROBRAKE | 5815313643 |
| EUROREPAR | 1687779180 | FAST | FT31513 | FEBI BILSTEIN | 24491 |
| FENOX | TB218069 | FERODO | DDF1272 | FREMAX | BD1410 |
| fri.tech. | BD0965 | FTE | 9072152 | FTE | BS5348 |
| GIRLING | 6042344 | HELLA | 8DD355108291 | HELLA PAGID | 8DD355108291 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3311048 | ICER | 315111410 | ICER | 78BD14102 |
| JURATEK | REN121 | KAVO PARTS | BR6772C | KEY PARTS | KBD4296 |
| KLAXCAR FRANCE | 25825z | LPR | O1005PR | LPR | O1005P |
| LUCAS | DF4234 | LUCAS CAV | DF4234 | LUCAS DIESEL | DF4234 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF4234 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4234 | LUCAS TVS | DF4234 |
| MAXGEAR | 190815 | MAXGEAR | 190815MAX | MAXGEAR | 190815SPORT |
| MAXTECH | 875342 | MAXTECH | 8753426060 | MAXTECH | 8753426880 |
| MAXTECH | 8753426980 | MAXTECH | 8753420080 | MAXTECH | 8753420060 |
| MAXTECH | 8753420000 | MEC-DIESEL | 579420 | MERITOR | MBR6017 |
| METELLI | 230690 | METZGER | 6110201 | MEYLE | 6155236037 |
| MINTEX | MDC1539 | MINTEX | MDC1539C | MOTRIO | 8671017415 |
| NIPPARTS | J3311044 | NISSAN | 4320600QAA | NK | 313643 |
| NK | 203643 | NPS | N331N06 | OPEL | 4403045 |
| OSSCA | 15181 | QUARO | QD9564 | R BRAKE | 78RBD21410 |
| RED-LINE | 26NI033 | REMSA | 673500 | RENAULT | 7700314107 |
| ROADHOUSE | 673500 | ROTINGER | RT1584 | ROTINGER | RT1584GL |
| ROTINGER | RT1584GLT3 | ROTINGER | RT1584GLT5 | ROTINGER | RT1584GLT6 |
| ROTINGER | RT1584GLT9 | SAMKO | O1005P | SAMPA | 077232 |
| sbs | 1815313643 | sbs | 1815203643 | SOLGY | 208065 |
| ST-TEMPLIN | 5311083180 | SWAG | 60924491 | TEXTAR | 92111203 |
| TOMEX Brakes | TX7037 | TOPRAN | 207071 | TRUSTING | DF965 |
| TRW | DF4234 | TRW / KETNER | DF4234 | TRW Engine Component | DF4234 |
| VALEO | 186740 | VAUXHALL | 9111045 | ZIMMERMANN | 430149220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan INTERSTAR автобус (X70) | Nissan INTERSTAR фургон (X70) | Nissan INTERSTAR c бортовой платформой/ходовая часть |
| Opel MOVANO Combi (J9) | Opel MOVANO фургон (F9) | Opel MOVANO c бортовой платформой/ходовая часть (U9, E9) |
| Opel MOVANO самосвал (H9) | Renault MASTER II автобус (JD) | Renault MASTER II Van (FD) |
| Renault MASTER II c бортовой платформой/ходовая часть (ED/HD/UD) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 67 мм |
| Діаметр маточини | 130 мм |
| Код запчастини | 78BD14102 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр диска | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 67 |
| Діаметр центрування [мм] | 90 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52507 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Код товару | 78BD14102 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD1410-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10,5 |
- Ціна: 1 545 ₴



