
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Subaru Forester 03-/Impreza 94-/Outback 00- (293.5x24) (з покри 24.0124-0196.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012401961
3 052 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012401961

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0124-0196.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADS74318 | BOSCH | 0986478977 | BRECO | BS8444 |
| BREMBO | 09907710 | BREMBO | 09907711 | BREMBO | 0990771X |
| BREMBO | 09A92111 | BREMBO | 09A92114 | BREMBO | 09A9211X |
| BREMBO | FS153000 | CAR | 142999 | DELPHI | BG3413 |
| FERODO | DDF1175C | FERODO | DDF11751 | FERODO | DDF1175 |
| FTE | BS5165 | GALFER | B1G22401961 | GALFER | G2124196 |
| HELLA | 8DD355112051 | HELLA PAGID | 8DD355112051 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3307015 |
| KAVO PARTS | BR8219C | LPR | S4228V | METELLI | 231132C |
| MEYLE | 34155210014PD | MINTEX | MDC1377 | NIPPARTS | J3307015 |
| NIPPARTS | J3307018 | NK | 204412 | PAGID | 54395 |
| PEX | 140523 | PILENGA | V408 | REMSA | 681610 |
| ROADHOUSE | 681610 | sbs | 1815204412 | SUBARU | 26300AE060 |
| SUBARU | 26310AC041 | SUBARU | 26310AC040 | SUBARU | 26300SA001 |
| SUBARU | 26300SA000 | SUBARU | 26300FE040 | SUBARU | 26300FE011 |
| SUBARU | 26300FE010 | SUBARU | 26300AE061 | TEXTAR | 92139500 |
| TRW | DF4104 | VALEO | 197775 | ZIMMERMANN | 530245850 |
| ZIMMERMANN | 530245800 | ZIMMERMANN | 530245820 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | Subaru IMPREZA универсал (GF) | Subaru FORESTER (SF) |
| Subaru IMPREZA седан (GD, GG) | Subaru IMPREZA универсал (GD, GG) | Subaru FORESTER (SG) |
| Subaru IMPREZA Наклонная задняя часть (GR, GH, G3) | Subaru IMPREZA седан (GR) | Subaru FORESTER (SH) |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | Subaru LEGACY IV (BL, BP) | Subaru LEGACY IV универсал (BL, BP, B13_) |
| Subaru IMPREZA Наклонная задняя часть (GP) | Subaru LIBERTY OUTBACK (BE, BH) | Subaru OUTBACK (BM, BR) |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | Subaru LEGACY V универсал (BM, BR) | Subaru BRZ |
| Subaru FORESTER (SJ) | Subaru XV | Subaru XV (GT) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 56.7 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Код запчастини | 24012401961 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Legacy, Outback, XV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100,0 |
| Висота [мм] | 56,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 58,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0007 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 293,5 |
| Код товару | 24012401961 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24,0 |
- Ціна: 3 052 ₴





