
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Iveco Daily II/III/IV 89-11 (289.5x22) (спарка) (з покриттям) (повний 78BD8773-1 UA62
- В наявності
- Код: 78BD87731
2 243 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD87731

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD8773-1
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16944 | ABAKUS | 23104021 | ADR | 18512903 |
| AKRON-MALÒ | 1110544 | ALFRED HEYD | 1110544 | AP XENERGY | X601196 |
| ASAM | 98634 | ASAM AUTOMOTIVE | 98634 | ASHIKA | 61000222 |
| ASHUKI by Palidium | P331076 | AUGER | 31435 | BENDIX | 562469B |
| BERAL | BCR140A | BOSCH | 0986478886 | BOTTO RICAMBI | BRFR0256 |
| BREMBO | 08595210 | BREMSI | CD6858S | BSG | BSG42210002 |
| CHAMPION | 567128CH1 | CIFAM | 800477 | COMLINE | ADC9108 |
| DELPHI | BG4171 | DENCKERMANN | B130019 | DJ PARTS | BD9014 |
| DON | PCD19432 | Dr!ve+ | DP1010110002 | E.T.F. | 19P5230 |
| EUROBRAKE | 5815202345 | FAST | FT31042 | FEBI BILSTEIN | 17349 |
| FENOX | TB218117 | FERODO | FCR140A | FREMAX | BD8773 |
| fri.tech. | BD0589 | FTE | BS4760 | FTE | 9590000 |
| GIRLING | 6027874 | HELLA | 8DD355105791 | HELLA | 8DD355105791 |
| HELLA PAGID | 8DD355105791 | HELLA PAGID | 8DD355105791 | ICER | 78BD87731 |
| IVECO | 7180256 | IVECO | 1908773 | JAPANPARTS | DP0222 |
| JAPKO | 610222 | JURID | 567128J | KAVO PARTS | BR10022C |
| LUCAS | DF2787 | LUCAS CAV | DF2787 | LUCAS DIESEL | DF2787 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF2787 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF2787 | LUCAS TVS | DF2787 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012201871SETMS | MAXTECH | 877505 | MAXTECH | 8775050000 |
| MAXTECH | 8775050060 | MAXTECH | 8775050080 | MAXTECH | 8775056060 |
| MAXTECH | 8775056880 | MAXTECH | 8775056980 | MEC-DIESEL | 575835 |
| MERITOR | MBR6010 | METELLI | 230477 | MEYLE | 2155230010 |
| MINTEX | MDC995 | MOTAQUIP | LVBE229Z | MOTRIO | 8550501867 |
| NECTO | WN964 | NK | 202345 | OPTIMAL | BS4200 |
| OSSCA | 15281 | PAGID | 8DD355105791 | PEX | 140171 |
| QH Benelux | BDC4760 | QUARO | QD7814 | QUINTON HAZELL | BDC4760 |
| R BRAKE | 78RBD18773 | RAICAM | RD00208 | REMSA | 642000 |
| ROADHOUSE | 642000 | SAMPA | 063010 | sbs | 1815202345 |
| SKF | VKBD90098S1 | ST-TEMPLIN | 031100822200 | SWAG | 37917349 |
| TEXTAR | 93089600 | TOMEX Brakes | TX7048 | TRUSTING | DF589 |
| TRW | DF2787 | TRW / KETNER | DF2787 | TRW Engine Component | DF2787 |
| VALEO | 187040 | VALEO MX | 187040 | WAGNER | WGR61401 |
| ZIMMERMANN | 23062400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Iveco DAILY III c бортовой платформой/ходовая часть | Iveco DAILY III фургон/универсал | Iveco DAILY II c бортовой платформой/ходовая часть |
| Iveco DAILY II фургон/универсал | Iveco DAILY II самосвал | Iveco DAILY II автобус |
| Iveco DAILY III Автобус | Iveco DAILY IV c бортовой платформой/ходовая часть | Iveco DAILY IV фургон/универсал |
| Iveco DAILY IV самосвал |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Код запчастини | 78BD87731 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр диска | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 85 |
| Діаметр центрування [мм] | 84 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01434/59788 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 289,5 |
| Код товару | 78BD87731 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD8773-1 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 20 |
- Ціна: 2 243 ₴




