
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB C-class (W204/S204) 07-/E-class (W212) 09- (300x10) (з покриттям)( 78BD6474-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD64742
1 482 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD64742

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD6474-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17757 | ABAKUS | 23104133 | AKRON-MALÒ | 1110261 |
| APEC | SDK6546 | ASAM | 102681 | ASAM AUTOMOTIVE | 102681 |
| ASHIKA | 61000509 | ATE | 410328 | ATE | 24011003281 |
| BENDIX | 562620BC | BLUE PRINT | ADU174307 | BORG & BECK | BBD4723 |
| BOSCH | 0986479410 | BOSCH | 0986479S92 | BOSCH | 0986479K26 |
| BREMBO | 08A61240 | BSF | 11813 | CIFAM | 800938C |
| COMLINE | AND6232 | COMLINE | ADC1663 | DON | PCD10652 |
| Dr!ve+ | DP1010111390 | EUROBRAKE | 58153133101 | EUROBRAKE | 58152033101 |
| EUROREPAR | 1684254680 | FEBI BILSTEIN | 30555 | FENOX | TB218167 |
| FERODO | DDF1691 | FI.BA | FBD212 | FIT | FR0840 |
| FREMAX | BD6474 | FREY | 745208201 | fri.tech. | BD1185 |
| FTE | BS7256 | FTE | 9072032 | GALFER | B1G21003281 |
| GIRLING | 6048054 | HELLA | 8DD355114211 | HELLA PAGID | 8DD355114211 |
| ICER | 78BD64742 | JAPANPARTS | DP0509 | JAPKO | 610509 |
| JP GROUP | 1363201800 | JURATEK | MER306 | JURID | 562620JC |
| KEY PARTS | KBD4723 | KLAXCAR FRANCE | 25430z | LPR | M2057PR |
| LPR | M2057P | LUCAS | DF4805 | LUCAS CAV | DF4805 |
| LUCAS DIESEL | DF4805 | LUCAS ELECTRICAL | DF4805 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4805 |
| LUCAS TVS | DF4805 | MAGNETI MARELLI | 361302040339 | MAPCO | 45744C |
| MAPCO | 45804C2 | MASTER-SPORT GERMANY | 24011003281SETMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 24011003281SETMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24011003281PRPCSMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 24011003281PRPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24011003281PCSMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24011003281PCSMS | MAXGEAR | 192680 | MAXTECH | 8736080060 |
| MAXTECH | 8736086060 | MAXTECH | 8736086880 | MAXTECH | 8736086980 |
| MAXTECH | 8736080080 | MAXTECH | 873608 | MAXTECH | 8736080000 |
| MERCEDES-BENZ | 2044230612 | MERCEDES-BENZ | 2044230912 | MERCEDES-BENZ | 2044231512 |
| METELLI | 230938C | METZGER | 6110209 | METZGER AUTOTEILE | 6107000 |
| MEYLE | 0155232107PD | MINTEX | MDC2025C | MINTEX | MDC2025 |
| MOTAQUIP | LVBD1355Z | MOTRIO | 8660003928 | NiBK | RN1708 |
| NK | 2033101 | NK | 3133101 | OPTIMAL | BS8220 |
| OSSCA | 43379 | PAGID | 8DD355114211 | QUARO | QD5185 |
| R BRAKE | 78RBD26474 | RIDEX | 82B2560 | sbs | 18152033101 |
| sbs | 18153133101 | SKF | VKBD90137S2 | ST-TEMPLIN | 5311130900 |
| ST-TEMPLIN | 5311030900 | STOP | 562620S | SWAG | 10930555 |
| TEXTAR | 92163300 | TEXTAR | 92163303 | TOPRAN | 401903 |
| TRISCAN | 812023189 | TRUSTING | DF1185 | TRW | DF4805 |
| TRW / KETNER | DF4805 | TRW Engine Component | DF4805 | VAICO | V3040053 |
| VALEO | 197127 | VALEO MX | 197127 | ZIMMERMANN | 400365652 |
| ZIMMERMANN | 400365620 | ZIMMERMANN | 400365653 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz E-CLASS (W212) | Mercedes-Benz C-CLASS (W204) | Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S204) |
| Mercedes-Benz E-CLASS купе (C207) | Mercedes-Benz E-CLASS кабрио (A207) | Mercedes-Benz C-CLASS купе (C204) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 57.7 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 78BD64742 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр диска | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 57,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52387 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 78BD64742 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD6474-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8,3 |
- Ціна: 1 482 ₴




