
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Ford C-Max 07-10/Focus 04-/Volvo C30/S40/V50 04-12 (280x11) (з покр)( 78BD3962-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD39622
1 309 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD39622

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD3962-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 23104087 | ABE | C4G014ABEP | AISIN | K6R914S |
| AP | X14901 | AP Automotive Prod. | X14901 | ASHIKA | 61000301 |
| ASHUKI by Palidium | P331030 | ATE | 24011101581 | BOSCH | 0986479S49 |
| BOSCH | 0986479170 | BREMBO | 08997575 | BREMBO | 08997510 |
| BSG | BSG30210033 | DELPHI | BG3897 | DELPHI | BG3897C |
| Dr!ve+ | DP1010110193 | EUROBRAKE | 5815314847 | EUROREPAR | 1686340080 |
| EUROREPAR | 1684250380 | FEBI BILSTEIN | 105714 | FORD | 1223566 |
| FORD | 1223568 | FORD | 1253962 | FORD | 1253963 |
| FORD | 1323551 | FORD | 1373361 | FORD | 1500156 |
| FORD | 1223566 | FORD | 1500156 | FORD | 1373361 |
| FORD | 1323551 | FORD | 1253962 | FORD | 1223568 |
| FREMAX | BD3962 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310805 | JAPANPARTS | DP0301 |
| JAPKO | 610301 | KLAXCAR FRANCE | 25153z | LETEC | LBF047S |
| LUCAS | DF4422 | LUCAS | DF4425 | LUCAS CAV | DF4422 |
| LUCAS CAV | DF4425 | LUCAS DIESEL | DF4422 | LUCAS DIESEL | DF4425 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF4422 | LUCAS ELECTRICAL | DF4425 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4425 |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF4422 | LUCAS TVS | DF4425 | LUCAS TVS | DF4422 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24011101581PRPCSMS | METELLI | 230686C | MEYLE | 5155230008 |
| MOTRIO | 8671018131 | QUARO | QD4469HC | R BRAKE | 78RBD23962 |
| REMSA | 671200 | RIDEX | 82B1792 | ROAD HOUSE | 671200 |
| ROADHOUSE | 671200 | SANLI | SL11146 | SOLGY | 208129 |
| TEXTAR | 92255605 | TEXTAR | 92255603 | TOMEX Brakes | TX7175 |
| TRUSTING | DF961 | TRW | DF4422 | TRW | DF4425 |
| TRW / KETNER | DF4422 | TRW / KETNER | DF4425 | TRW Engine Component | DF4425 |
| TRW Engine Component | DF4422 | VOLVO | 30666802 | VOLVO | 30769113 |
| VOLVO | 30666802 | ZIMMERMANN | 250135452 | ZIMMERMANN | 250135420 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FOCUS II (DA_) | Ford FOCUS II Station Wagon (DA_) | Ford FOCUS C-MAX |
| Ford C-MAX (DM2) | Ford FOCUS II седан (DA_) | Ford FOCUS II кабрио |
| Ford FOCUS III | Volvo S40 II (MS) | Volvo V50 (MW) |
| Volvo C70 II кабрио | Volvo C30 (533) | Volvo V40 Cross Country (526) |
| Volvo V40 Наклонная задняя часть |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 41 мм |
| Код запчастини | 78BD39622 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 11 мм |
| Діаметр диска | 63.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 41 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E4 90R-02C0722/2585 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Код товару | 78BD39622 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3962-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 9 |
- Ціна: 1 309 ₴




