
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Ford Fiesta 95-14/Focus 98-09/Fusion 02-12 (258x22) (вент.) ICER 78BD5344-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD53442
1 168 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD53442

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD5344-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AIC | 53632 | AISIN | E6F530S | ASHUKI by Palidium | P330021 |
| ATE | 24012201721 | ATE | 422172 | BENDIX | 562078B |
| BLUE PRINT | ADM54391 | BOSCH | 0986478892 | BOSCH | 0986479R64 |
| BREMBO | 09780610 | BREMBO | 09780614 | COMLINE | ADC1206V |
| DELPHI | BG3359 | EUROBRAKE | 5815312549 | EUROREPAR | 1687777580 |
| FERODO | DDF1072 | FORD | 4077455 | FORD | 1148202 |
| FORD | 1320585 | FORD | 1323620 | FORD | 1388256 |
| FORD | 1808479 | FORD | 1373771 | FORD | 98AX1125B1F |
| FORD | 3049893 | FORD | 3555344 | FORD | 3573537 |
| FREMAX | BD5344 | ICER | 78BD32702 | JAPANPARTS | DI307C |
| JAPKO | 60307C | LPR | F1621V | LUCAS | DF4036 |
| LUCAS CAV | DF4036 | LUCAS DIESEL | DF4036 | LUCAS ELECTRICAL | DF4036 |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF4036 | LUCAS TVS | DF4036 | MASTER-SPORT GERMANY | 24012201721PRPCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012201721PRSETMS | MAZDA | DD323325X | MAZDA | DD593325X |
| MAZDA | DD633325X | MEC-DIESEL | 578680 | METELLI | 230476C |
| MEYLE | 7155217002 | MOTRIO | 8671005824 | NECTO | WN1086 |
| OSSCA | 06037 | QUARO | QD2853HC | R BRAKE | 78RBD25344 |
| REMSA | 657510 | RIDEX | 82B2036 | ROAD HOUSE | 657510 |
| ROADHOUSE | 657510 | SOLGY | 208160 | TEXTAR | 92096203 |
| TOMEX Brakes | TX7013 | TRW | DF4036 | TRW / KETNER | DF4036 |
| TRW Engine Component | DF4036 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | Ford FUSION (JU_) | Ford FIESTA Van |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | Ford FOCUS седан (DFW) | Ford FOCUS Clipper (DNW) |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | Ford COURIER фургон (J5_, J3_) | Ford COURIER фургон (JV_) |
| Ford PUMA (EC_) | Ford KA (RB_) | Ford STREET KA (RL2) |
| Ford FOCUS Фургон/универсал (DNW) | FORD ASIA & OCEANIA FIGO I | Mazda 2 (DY) |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 43.3 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Код запчастини | 78BD53442 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр диска | 63.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Puma, Figo, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 43,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E4 90R-02C0703/2560 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258 |
| Код товару | 78BD53442 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5344-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 20 |
- Ціна: 1 168 ₴




