
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A6/VW Passat 00-09 (312х25) (вент.) ICER 78BD4065-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD40652
2 149 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD40652

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD4065-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 23103147 | AISIN | T6F968S | ASHIKA | 60000915 |
| ASHUKI by Palidium | P330147 | ATE | 24012501721 | ATE | 24012501371 |
| AUDI | 4B0615301A | AUDI | 8E0615301R | AUDI | 8D0615301J |
| BLUE PRINT | ADV184318 | BOSCH | 0986479057 | BREMBO | 09869010 |
| BREMBO | 09869011 | BREMBO | 09869075 | DELPHI | BG3657 |
| EUROBRAKE | 58153147134 | EUROBRAKE | 5815314773 | EUROREPAR | 1642750080 |
| EUROREPAR | 1684260380 | FREMAX | BD4065 | JAPANPARTS | DI0915 |
| JAPKO | 600915 | LUCAS | DF4262S | LUCAS CAV | DF4262S |
| LUCAS DIESEL | DF4262S | LUCAS ELECTRICAL | DF4262S | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4262S |
| LUCAS TVS | DF4262S | MAGNETI MARELLI | 361302040412 | MANDO | MBC035440 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012501371PRPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012501721PCSMS | MEYLE | 1155230039 |
| MOTRIO | 8671019264 | QUARO | QD2066HC | R BRAKE | 78RBD24065 |
| RAICAM | RD01539 | REMSA | 659610 | RIDEX | 82B2035 |
| ROAD HOUSE | 659610 | ROADHOUSE | 659610 | SEAT | 8E0615301R |
| SKODA | 8D0615301J | SKODA | 8E0615301R | SKODA | 4B0615301C |
| SKODA | 4B0615301A | SKODA | 3B0615301B | SOLGY | 208145 |
| TEXTAR | 92106105 | TOMEX Brakes | TX7197 | TRW | DF4262S |
| TRW / KETNER | DF4262S | TRW Engine Component | DF4262S | VAG | 8D0615301J |
| VAG | 8E0615301R | VAG | 4B0615301C | VAG | 4B0615301A |
| VAG | 3B0615301B | vika | 66151094001 | VW | 8D0615301J |
| VW | 8E0615301R | VW | 4B0615301C | VW | 4B0615301A |
| VW | 3B0615301B | ZIMMERMANN | 100124220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | Audi A4 (8E2, B6) | Audi A4 Avant (8E5, B6) |
| Audi A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) | Audi A4 (8EC, B7) | Audi A4 Avant (8ED, B7) |
| Audi A4 B7 Кабриолет (8HE) | Audi A6 (4A, C4) | Audi A6 (4B2, C5) |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | Seat EXEO (3R2) | Seat EXEO ST (3R5) |
| Skoda SUPERB (3U4) | VW PASSAT (3B3) | VW PASSAT Variant (3B6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 46.2 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 78BD40652 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр диска | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 46,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52501 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Код товару | 78BD40652 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD4065-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 23 |
- Ціна: 2 149 ₴




