
влевовправо
Диск гальмівний (передній) VW Golf VII 12-/Audi A3 12- (276x24) ICER 78BD6095-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD60952
1 633 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD60952

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD6095-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18430 | ABAKUS | 23103135 | ALFRED HEYD | 1110557 |
| AP | X25631 | AP Automotive Prod. | X25631 | APEC | SDK6828 |
| ASAM AUTOMOTIVE | 102641 | ASHIKA | 60000941 | ASHUKI by Palidium | P330254 |
| ATE | 24032402581 | ATE | 24012402581 | AUDI | 5Q0615301A |
| AUTOMEGA | 250280910 | BLUE PRINT | ADV184377 | BOSCH | 0986479C47 |
| BRAXIS | AE0965 | BREMBO | 09C5471E | BREMBO | 09C54775 |
| BREMSI | CD8400V | BSG | BSG90210055 | CIFAM | 8001767C |
| DELPHI | BG4701C | DON | PCD13142 | Dr!ve+ | DP1010111685 |
| EUROBRAKE | 58153147166 | EUROREPAR | 1686329780 | EUROREPAR | 1681169280 |
| FEBI BILSTEIN | 104507 | FI.BA | FBD348 | FREMAX | BD6095 |
| fri.tech. | BD1767 | FRIGAIR | DC10126 | HELLA | 8DD355122721 |
| HELLA PAGID | 8DD355122721 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300829 | ICER | 78BD60952 |
| ICER | DSC78BD60952 | JAPANPARTS | DI0941 | JAPKO | 600941 |
| JURATEK | VAG325 | KAMOKA | 103583 | KAWE | 6158610 |
| KEY PARTS | KBD5393 | MAGNETI MARELLI | 361302040800 | MAGNETI MARELLI | 361302040797 |
| MAPCO | 45836C | MASTER-SPORT GERMANY | 24012402581PCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012402581SETMS |
| METELLI | 231767C | MEYLE | 1155210025PD | MEYLE | 1155210028 |
| MINTEX | MDC2690 | MOTRIO | 8660005329 | NK | 2047166 |
| OPEN PARTS | BDA272220 | OPEN PARTS | BDR272220 | QUARO | QD8161 |
| R BRAKE | 78RBD26095 | REMSA | 6158610 | RIDEX | 82B1451 |
| ROADHOUSE | 6158610 | sbs | 18152047166 | SEAT | 5Q0615301E |
| SEAT | 5Q0615301A | SKODA | 5Q0615301A | SWAG | 30104507 |
| TEXTAR | 92271905 | TEXTAR | 92271903 | TOMEX Brakes | TX7410 |
| TOPRAN | 116796 | TRUSTING | DF1767 | VAICO | V1040089 |
| VIKA | 66151595601 | VILLAR | 6282952 | VW | 5Q0615301A |
| VW | 5Q0615301E | WOKING | D6158610 | ZEKKERT | BS6225 |
| ZIMMERMANN | 600325120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 LIMOUSINE (8VS, 8VM) | Audi A3 SPORTBACK (8VA, 8VF) | Audi A3 КАБРИОЛЕТ (8V7, 8VE) |
| Seat LEON (5F1) | Seat LEON SC (5F5) | Seat LEON ST (5F8) |
| Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) | Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) | VW GOLF ALLTRACK (BA5) |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) | VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) | VW GOLF SPORTSVAN (AM1, AN1) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 49.8 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 78BD60952 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Golf, Leon, A3, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 49,8 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0074/1241 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Код товару | 78BD60952 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD6095-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 21 |
- Ціна: 1 633 ₴




