
влевовправо
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (E81/E87)/3 (E90-E93) 04-13/X1 (E84) 09-15 (300x20)(з покр.)(ве 78BD1974-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD19742
1 783 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD19742

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD1974-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17788 | ABAKUS | 23104071 | AKRON-MALÒ | 1110100 |
| APEC | SDK6611 | ASAM | 102618 | ASAM AUTOMOTIVE | 102618 |
| ASHIKA | 61000114 | ASHIKA | 61000114C | ASHUKI by Palidium | P331028 |
| ATE | 24012002041 | ATE | 24032002041 | ATE | 420204 |
| BENDIX | 562442B | BLUE PRINT | ADB114309 | BMW | 34216764653 |
| BORG & BECK | BBD5144 | BOSCH | 0986479263 | BREMBO | 09A60411 |
| BREMBO | 09A60410 | BREMSI | CD7696S | BREMSI | CD7697V |
| BSG | BSG15210021 | CHAMPION | 562442CH | CIFAM | 800871C |
| COMLINE | AND6363 | COMLINE | ADC1761V | DELPHI | BG4243 |
| DON | PCD10832 | Dr!ve+ | DP1010111352 | E.T.F. | 191101 |
| EUROBRAKE | 5815311581 | EUROREPAR | 1684248380 | EUROREPAR | 1686724780 |
| FEBI BILSTEIN | 24475 | FENOX | TB219319 | FERODO | DDF1697C |
| FERODO | DDF1697 | FREMAX | BD1974 | fri.tech. | BD1517 |
| FTE | BS7187 | FTE | 9072103 | GIRLING | 6048022 |
| HELLA | 8DD355117831 | HELLA PAGID | 8DD355117831 | ICER | 78BD19742 |
| JAPANPARTS | DP0114C | JAPANPARTS | DP0114 | JAPKO | 610114C |
| JAPKO | 610114 | JURATEK | BMW162 | JURID | 562442JC |
| JURID | 562442J | KEY PARTS | KBD5144 | KLAXCAR FRANCE | 25434z |
| LUCAS | DF4802 | LUCAS CAV | DF4802 | LUCAS DIESEL | DF4802 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF4802 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4802 | LUCAS TVS | DF4802 |
| MAGNETI MARELLI | 361302040687 | MAGNETI MARELLI | 361302040556 | MASTER-SPORT GERMANY | 24012002041PRPCSMS |
| MAXGEAR | 191947 | MAXTECH | 8730610060 | MAXTECH | 8730610000 |
| MAXTECH | 873061 | MAXTECH | 8730616060 | MAXTECH | 8730616880 |
| MAXTECH | 8730610080 | MAXTECH | 8730616980 | METELLI | 230871C |
| METZGER | 6110133 | MEYLE | 3155230050 | MINTEX | MDC2232 |
| MOTAQUIP | LVBD1543 | MOTRIO | 8660003918 | NK | 311581 |
| OPTIMAL | BS7630C | PAGID | 8DD355117831 | QUARO | QD8650 |
| QUARO | QD2017 | R BRAKE | 78RBD21974 | RAICAM | RD00096 |
| REMSA | 697710 | RIDEX | 82B2458 | ROAD HOUSE | 697710 |
| ROADHOUSE | 697710 | sbs | 1815311581 | SWAG | 20924475 |
| TEXTAR | 92154903 | TEXTAR | 98200154901 | TOMEX Brakes | TX7300 |
| TOPRAN | 501717 | TRUSTING | DF1517 | TRW | DF4802 |
| TRW / KETNER | DF4802 | TRW Engine Component | DF4802 | VALEO | 197158 |
| VALEO MX | 197158 | VILLAR | 6282712 | ZIMMERMANN | 150343753 |
| ZIMMERMANN | 150343752 | ZIMMERMANN | 150343720 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 Touring (E91) | BMW 3 (E90) | BMW 3 купе (E92) |
| BMW 3 кабрио (E93) | BMW X1 (E84) | BMW 1 (E81) |
| BMW 1 (E87) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 66.4 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Код запчастини | 78BD19742 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр диска | 75 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 66,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0438/1362 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 78BD19742 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD1974-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 18,4 |
- Ціна: 1 783 ₴




