
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Ford Galaxy/S-max/ Volvo S80/V60/V70 06- (316x28) MEYLE 583 521 0004/PD UA62
- В наявності
- Код: 5835210004PD
3 033 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
5835210004PD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
583 521 0004/PD
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17753 | APEC | DSK2551 | APEC | SDK6523 |
| ATE | 24032801621 | ATE | 24012801621 | BENDIX | 562643BC |
| BLUE PRINT | ADF124307 | BLUE PRINT | ADF124308 | BORG & BECK | BBD5800S |
| BOSCH | 0986479C19 | BOSCH | 0986479620 | BREMBO | 09A42610 |
| BREMBO | 09A42611 | BREMBO | 09A4261X | BREMBO | 09A42621 |
| COMLINE | AND6495 | COMLINE | ADC1251V | DELPHI | BG4123 |
| FEBI BILSTEIN | 175205 | FERODO | DDF1607C1 | FERODO | DDF16071 |
| FORD | 1864276 | FORD | 6G9N2C375DB | FORD | 1404955 |
| FORD | 1405509 | FORD | 1434812 | FORD | 6G9N2C375AC |
| FORD | 6G9N2C375DA | FORD | 6G9N2C375DC | FORD | 1434815 |
| FORD | 1380046 | FTE | BS7127B | FTE | BS7127 |
| GIRLING | 6061855 | HELLA | 8DD355118891 | HELLA | 8DD355114091 |
| HELLA PAGID | 8DD355129511 | HELLA PAGID | 8DD355114091 | HELLA PAGID | 54623 |
| HELLA PAGID | 54623PRO | HELLA PAGID | 54623PROHC | HELLA PAGID | 8DD355118891 |
| JAPANPARTS | DIL05 | JAPANPARTS | DIL05C | JURID | 562643JC |
| JURID | 562643JC1 | LAND ROVER | LR000470 | LAND ROVER | LR027107 |
| LPR | V1012VR | LPR | V1012V | METELLI | 231181C |
| MEYLE | 5155210004PD | MEYLE | MBD1145PD | MINTEX | MDC1828 |
| NK | 342570 | NK | 312570 | NK | 204032 |
| NK | 202570 | OPEN PARTS | BDA246920 | OPEN PARTS | BDR246920 |
| OPTIMAL | BS8480C | OPTIMAL | BS8480HC | OPTIMAL | BS8480 |
| REMSA | DCA6128010 | REMSA | 6128010 | ROADHOUSE | 6128010 |
| sbs | 1815202570 | sbs | 1815342570 | sbs | 1815312570 |
| TEXTAR | 92162300 | TEXTAR | 92162303 | TEXTAR | 92162305 |
| TRISCAN | 812016148C | TRISCAN | 812027141 | TRUSTING | DF1393 |
| TRW | DF6185S | VAICO | V2580031 | VALEO | 197616 |
| VOLVO | 30769061 | VOLVO | 31400764 | ZIMMERMANN | 610371152 |
| ZIMMERMANN | 610371120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford GALAXY (WA6) | Ford S-MAX (WA6) | Land Rover FREELANDER 2 (FA_) |
| Volvo V70 III (BW) | Volvo S80 II (AS) | Volvo S60 II (134) |
| Volvo V60 I (155, 157) | Volvo V60 II (225, 227) | Volvo XC70 II |
| Volvo S60 II Cross Country (134) | Volvo V60 I Cross Country (157) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16 мм |
| Код запчастини | 5835210004PD |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 52 |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 16 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 316 |
| Код товару | 5835210004PD |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 3 033 ₴





