
влевовправо
Диск гальмівний (задній) VW T5/Multivan V 03-15 (294x22) (з покриттям) (вентильований) ICER 78BD3021-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD30212
1 663 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD30212

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD3021-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17525 | ABAKUS | 23104026 | AKRON-MALÒ | 1110553 |
| ALFRED HEYD | 1110553 | ASHIKA | 61000925 | ASHUKI by Palidium | P331004 |
| ATE | 422211 | ATE | 24012202111 | BENDIX | 562262B |
| BLUE PRINT | ADV184381 | BOSCH | 0986479097 | BOSCH | 0986479S06 |
| BREMBO | 09958210 | CHAMPION | 562262CH | CIFAM | 800728 |
| DELPHI | BG3893 | DON | PCD19472 | Dr!ve+ | DP1010110374 |
| EUROBRAKE | 5815314797 | EUROBRAKE | 5815204797 | EUROREPAR | 1686338380 |
| EUROREPAR | 1642776980 | EUROREPAR | 1687780680 | FEBI BILSTEIN | 28682 |
| FENOX | TB219236 | FI.BA | FBD509 | FREMAX | BD3021 |
| fri.tech. | BD0977 | FTE | 9072608 | FTE | BS5473 |
| HELLA | 8DD355109701 | HELLA PAGID | 8DD355109701 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310817 |
| ICER | 78BD30212 | JAPANPARTS | DP0925 | JAPKO | 610925 |
| JURATEK | VAG115 | LPR | V2008VR | LPR | V2008V |
| LUCAS | DF4312 | LUCAS CAV | DF4312 | LUCAS DIESEL | DF4312 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF4312 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4312 | LUCAS TVS | DF4312 |
| MAGNETI MARELLI | 361302040470 | MAPCO | 25755C | MASTER-SPORT GERMANY | 24012202111SETMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012202111SETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012202111PRSETMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 24012202111PRSETMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012202111PRPCSMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 24012202111PRPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012202111PCSMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012202111PCSMS | MAXTECH | 8710740080 | MAXTECH | 8710746060 |
| MAXTECH | 8710746880 | MAXTECH | 8710746980 | MAXTECH | 871074 |
| MAXTECH | 8710740000 | MAXTECH | 8710740060 | METELLI | 230728 |
| METZGER | 6110096 | MEYLE | 1155230020 | MEYLE | 1155230020PD |
| MINTEX | MDC1708 | MINTEX | MDC1708C | MOTRIO | 8660001280 |
| NK | 314797 | NK | 204797 | OPTIMAL | BS8028C |
| QUARO | QD4370 | R BRAKE | 78RBD23021 | REMSA | 670710 |
| RIDEX | 82B2792 | ROADHOUSE | 670710 | SAMKO | V2008V |
| sbs | 1815314797 | sbs | 1815204797 | SOLGY | 208017 |
| ST-TEMPLIN | 031102600280 | STELLOX | 60204797VSX | SWAG | 30928682 |
| TEXTAR | 92121403 | TOMEX Brakes | TX7107 | TOPRAN | 110416 |
| TRUSTING | DF977 | TRW | DF4312 | TRW / KETNER | DF4312 |
| TRW Engine Component | DF4312 | VALEO | 186886 | VALEO | 297886 |
| VW | 7H0615601B | WXQP | 340939 | ZIMMERMANN | 600323220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW MULTIVAN Mk V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | VW TRANSPORTER Mk V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7 | VW KOMBI V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) |
| VW EUROVAN V автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) | VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) | VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Автобус (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, |
| VW TRANSPORTER VI c бортовой платформой/ходовая часть (SFD, SFE | VW TRANSPORTER VI Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 44.5 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Код запчастини | 78BD30212 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр диска | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 44,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0433/0115 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Код товару | 78BD30212 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3021-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 19,5 |
- Ціна: 1 663 ₴




