
влевовправо
Диск гальмивний (задний) Hyundai Santa Fe 01-06/Tucson 04-10/Kia Sportage 04- (284x10)(з покр) 78BD2907-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD29072
1 425 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD29072 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр диска | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, Tucson, Highway, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 61 |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/43393 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 284 |
| Код товару | 78BD29072 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD2907-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8,4 |
- Ціна: 1 425 ₴




