
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 408-416/VW LT 46 96- (285x22) (з покриттям) (вентильовани 78BD0185-1 UA62
- В наявності
- Код: 78BD01851
1 856 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD01851

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD0185-1
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16950 | ADR | 18532850 | AKRON-MALÒ | 1110178 |
| ASHIKA | 61000528 | ASHUKI by Palidium | P331025 | ATE | 24012201961 |
| BENDIX | 567810B | BENDIX | 562475B | BERAL | BCR191A |
| BLUE PRINT | ADU174352 | BORG & BECK | BBD5725S | BOSCH | 0986478555 |
| BREMBO | 09847510 | BREMSI | CD5191V | BSG | BSG60210009 |
| CHAMPION | 567810CH | CIFAM | 800645 | COMLINE | ADC1614V |
| COMLINE | AND6429 | DELPHI | BG3399 | DON | PCD18012 |
| EUROBRAKE | 5815203344 | EUROBRAKE | 5815313344 | EUROREPAR | 1686333080 |
| FEBI BILSTEIN | 10639 | FENOX | TB219147 | FERODO | FCR191A |
| FI.BA | FBD254 | FRAS-LE | FLDI00036 | FREMAX | BD0185 |
| FREY | 745204201 | fri.tech. | BD0538 | FTE | 9071041 |
| FTE | BS4543 | GALFER | B1G22201961 | GIRLING | 6040895 |
| HELLA | 52169 | HELLA | 8DD355105811 | HELLA PAGID | 8DD355105811 |
| HELLA PAGID | 52169 | HP (ZEBRA) | HP57843 | ICER | 78BD01851 |
| ICER | 311260185 | JAPANPARTS | DP0528 | JAPKO | 610528 |
| JURATEK | MER115 | JURID | 567810J | KEY PARTS | KBD5725S |
| KLAXCAR FRANCE | 25614z | LUCAS | DF4089S | LUCAS CAV | DF4089S |
| LUCAS DIESEL | DF4089S | LUCAS ELECTRICAL | DF4089S | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4089S |
| LUCAS TVS | DF4089S | MAXTECH | 873562 | MAXTECH | 8735626880 |
| MAXTECH | 8735620000 | MAXTECH | 8735620060 | MAXTECH | 8735620080 |
| MAXTECH | 8735626060 | MAXTECH | 8735626980 | MERCEDES-BENZ | 9044230312 |
| MERCEDES-BENZ | 9044230212 | MERITOR | MBR6013 | METELLI | 230645 |
| METZGER | 6110472 | MEYLE | 0155230023PD | MEYLE | 0155230023 |
| MINTEX | MDC1079 | MOTAQUIP | LVBD1044Z | MOTRIO | 8671019334 |
| NK | 203344 | NK | 313344 | OSSCA | 15137 |
| PAGID | 52169 | PROFIT | 50100191 | QUARO | QD5163 |
| R BRAKE | 78RBD10185 | RAICAM | RD00458 | REMSA | 662310 |
| ROADHOUSE | 662310 | sbs | 1815203344 | sbs | 1815313344 |
| SKF | VKBD90252V1 | SOLGY | 208003 | ST-TEMPLIN | 031101926210 |
| SWAG | 99910639 | TEXTAR | 92089803 | TEXTAR | 92089800 |
| TOMEX Brakes | TX7025 | TOPRAN | 110439 | TRUSTING | DF538 |
| TRW | DF4089S | TRW / KETNER | DF4089S | TRW Engine Component | DF4089S |
| VALEO | 197059 | VALEO | 187081 | VALEO MX | 197059 |
| VW | 2D0615601B | WAGNER | WGR61911 | ZIMMERMANN | 400360520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3-t автобус (903) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t фургон (903) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (903) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 4-t автобус (904) | Mercedes-Benz SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (904) | Mercedes-Benz SPRINTER 4-t фургон (904) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 93 мм |
| Діаметр маточини | 145 мм |
| Код запчастини | 78BD01851 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 145 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 93 |
| Діаметр центрування [мм] | 120 |
| Знак відповідності нормам | E4 90R-02C0728/2595 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 285 |
| Код товару | 78BD01851 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD0185-1 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 19 |
- Ціна: 1 856 ₴




