
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Fiat Scudo/Citroen Jumpy/C5 II/III/Peugeot 407 07- (304x28) (вент) 78BD4755-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD47552
2 326 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD47552

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD4755-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 23103101 | AP | 25152X | AP Automotive Prod. | 25152X |
| ASAM AUTOMOTIVE | 102124 | ASHIKA | 60000609 | ASHUKI by Palidium | P330010 |
| ATE | 24012802691 | ATE | 24012802161 | ATE | 428216 |
| BOSCH | 0986479380 | BOSCH | 0986479A89 | BRECK | BR466VA100 |
| BREMBO | 09A43010 | BREMBO | 09A4301X | BREMBO | 09A43075 |
| CITROËN | 424924 | CITROËN | 424925 | CITROËN | 424992 |
| DELPHI | BG4083 | EUROBRAKE | 5815313734 | EUROREPAR | 1686334480 |
| EUROREPAR | 1687772380 | FERODO | DDF1615 | FI.BA | FBD535 |
| FIAT | 9467548587 | FIAT | 9467548588 | FREMAX | BD4755 |
| GALFER | B1G22802161 | JAPANPARTS | DI0609 | JAPKO | 600609 |
| LUCAS | DF4849S | LUCAS CAV | DF4849S | LUCAS DIESEL | DF4849S |
| LUCAS ELECTRICAL | DF4849S | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4849S | LUCAS TVS | DF4849S |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012802161PRSETMS | METELLI | 230886C | MEYLE | 2155210024 |
| MOTRIO | 8671019240 | NK | 203734 | PEUGEOT | 424992 |
| PEUGEOT | 424925 | PEUGEOT | 424924 | PEUGEOT | 1618865180 |
| QUARO | QD3465HC | R BRAKE | 78RBD24755 | RED-LINE | 26TO112 |
| SOLGY | 208067 | SWAG | 33102540 | TEXTAR | 92157000 |
| TEXTAR | 92157003 | TEXTAR | 92232305 | TOMEX Brakes | TX7263 |
| TRW | DF4849S | TRW / KETNER | DF4849S | TRW Engine Component | DF4849S |
| ZIMMERMANN | 440311700 | ZIMMERMANN | 440312820 | ZIMMERMANN | 440311720 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C5 II (RC_) | Citroen C5 III Break (TD_) | Citroen DISPATCH |
| Citroen DISPATCH фургон | Citroen JUMPY c бортовой платформой/ходовая часть | Citroen C5 III (RD_) |
| Fiat SCUDO (270_) | Fiat SCUDO фургон (270_) | Fiat SCUDO c бортовой платформой/ходовая часть (270_) |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | Peugeot EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | Peugeot EXPERT c бортовой платформой/ходовая часть |
| Peugeot 407 SW (6E_) | Peugeot 407 купе (6C_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Код запчастини | 78BD47552 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Діаметр диска | 71 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Expert, Jumpy, Scudo, C5, 407 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 48 |
| Діаметр центрування [мм] | 71 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52499 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 304 |
| Код товару | 78BD47552 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD4755-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26 |
- Ціна: 2 326 ₴




