
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Opel Astra 98-09 (256x24) MEYLE 615 521 0009/PD UA62
- В наявності
- Код: 6155210009PD
1 544 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
6155210009PD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
615 521 0009/PD
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16952 | APEC | DSK809 | APEC | SDK6004 |
| ATE | 24012401521 | ATE | 24032401521 | BARUM | BAR24152 |
| BLUE PRINT | ADZ94321 | BORG & BECK | BBD4073 | BOSCH | 0986479R76 |
| BOSCH | 0986478881 | BREMBO | FD089000 | BREMBO | 09762811 |
| BREMBO | 09762814 | BREMBO | 0976281X | BREMBO | 09762875 |
| BREMBO | FS089000 | COMLINE | AND6039 | COMLINE | ADC1105V |
| DELPHI | BG3404C | DELPHI | BG3404 | FEBI BILSTEIN | 17210 |
| FERODO | DDF1041C1 | FERODO | DDF1041C | FERODO | DDF10411 |
| FIRST LINE | FBD1014 | FTE | BS4813B | FTE | BS4813 |
| GENERAL MOTORS | 9117677 | GENERAL MOTORS | 569059 | GIRLING | 6040421 |
| HELLA | 8DD355106041 | HELLA | 8DD355106051 | HELLA PAGID | 8DD355106041 |
| HELLA PAGID | 8DD355106051 | HELLA PAGID | 8DD355127371 | HELLA PAGID | 52430 |
| HELLA PAGID | 52430PRO | HELLA PAGID | 52430PROHC | ICER | 78BD7879 |
| ICER | 78BD78792 | JAPANPARTS | DI0402C | JAPANPARTS | DI0402 |
| JURID | 562069J | JURID | 562069JC | LPR | O1401V |
| LPR | O1401VR | METELLI | 230490 | METELLI | 230490C |
| MEYLE | MBD1282PD | MEYLE | 6155216014PD | MEYLE | 6155210009 |
| MINTEX | MDC1049C | MINTEX | MDC1049 | NK | 313629 |
| NK | 203629 | OPEL | 569059 | OPEL | 0569059 |
| OPEN PARTS | BDA180720 | OPEN PARTS | BDR180720 | OPEN PARTS | BDRS180725 |
| OPTIMAL | BS5720 | OPTIMAL | BS5720C | PAGID | 52430PRO |
| REMSA | 657210 | sbs | 1815203629 | SOLGY | 208169 |
| SWAG | 40917210 | TEXTAR | 92091800 | TEXTAR | 92091803 |
| TOPRAN | 205523 | TRUSTING | DF528 | TRW | DF4042 |
| VAICO | V4080037 | VALEO | 186592 | VALEO | 886592 |
| VAUXHALL | 0569059 | VAUXHALL | 569059 | ZIMMERMANN | 430148220 |
| ZIMMERMANN | 430148252 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel ASTRA F CLASSIC Наклонная задняя часть | Opel ASTRA F CLASSIC седан | Opel ASTRA F CLASSIC универсал |
| Opel ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) | Opel ASTRA G универсал (F35_) | Opel ASTRA G купе (F07_) |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | Opel ASTRA G кабрио (F67) | Opel ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) |
| Opel ASTRA G фургон (F70) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 41.1 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.3 мм |
| Код запчастини | 6155210009PD |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Висота [мм] | 41,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 14,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256 |
| Код товару | 6155210009PD |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 1 544 ₴





