
влевовправо
Диск гальмивний (передний) BMW 5 (F10/F11) 10- (330x24) (з покриттям) ATE 24.0124-0277.2 UA62
- В наявності
- Код: 24012402772
5 873 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 24012402772 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 24012402772 |
- Ціна: 5 873 ₴




