
влевовправо
Диск гальмивний (задний) MB Vito/Viano (W639) 03- (296x10) (з покриттям) (повний) ICER 78BD0416-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD04162
1 390 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 57.8 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 78BD04162 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр диска | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 57,8 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0453/0108 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Код товару | 78BD04162 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD0416-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8 |
- Ціна: 1 390 ₴




