
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 208-319 06- (298x16) (з покриттям) (повний) ATE 24.0116-0121.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011601211
2 780 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011601211

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0116-0121.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BARUM | BAR16121 | BENDIX | 562486B | BENDIX | 569137B |
| BOSCH | 0986479S05 | BOSCH | 0986479295 | BRECO | BS7688 |
| BREMBO | 08950911 | BREMBO | 08950914 | DELPHI | BG4033 |
| FEBI BILSTEIN | 27699 | FERODO | FCR311A | GALFER | G2116121 |
| GALFER | B1G21601211 | HELLA | 8DD355117641 | HELLA PAGID | 8DD355117641 |
| ICER | 78BD01912 | MERCEDES | 910423000007 | MERCEDES | 9064230000 |
| MERCEDES | 9064230012 | MERCEDES-BENZ | 9064230012 | MERCEDES-BENZ | A9104230100 |
| MERCEDES-BENZ | A910423010007 | MERCEDES-BENZ | A9104230000 | MERCEDES-BENZ | A9064230012 |
| MERCEDES-BENZ | 910423010007 | MERCEDES-BENZ | 9104230100 | MERCEDES-BENZ | 910423000007 |
| MERCEDES-BENZ | A910423000007 | MERCEDES-BENZ | 9104230000 | METELLI | 230936 |
| MEYLE | 0835232100PD | MEYLE | 0155232100 | MINTEX | MDC1772 |
| NK | 2047122 | PAGID | 59433 | PILENGA | 5856 |
| sbs | 18152047122 | SOLGY | 208015 | TEXTAR | 98200143301 |
| TEXTAR | 93143300 | TEXTAR | 92143300 | TEXTAR | 93143303 |
| TRW | DF4823S | VAG | 2E0615601A | VALEO | 187142 |
| VALEO | 197322 | ZIMMERMANN | 400647700 | ZIMMERMANN | 400647720 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (907) | Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t автобус (906) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t фургон (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t автобус (906) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3-t фургон (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Фургон (907, 910) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (910) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910 | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (910, 907) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Tourer Bus (907) |
| VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) | VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) | VW CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 71 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Код запчастини | 24011601211 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130,0 |
| Висота [мм] | 71,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 85,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0248/1051 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 298,0 |
| Код товару | 24011601211 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 16,0 |
- Ціна: 2 780 ₴





