
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Toyota Yaris 1.0-1.5 16V 99-05 (255х20) BOSCH 0 986 479 B60 UA62
- В наявності
- Код: 0986479B60
1 334 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479B60

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 B60
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | SDK6435 | APEC | DSK2362 | ATE | 24012001751 |
| ATE | 24032001751 | BENDIX | 562409B | BOSCH | 0986479012 |
| BRECO | BS8412 | BREMBO | 09854510 | BREMBO | 09854511 |
| BREMBO | PAD910 | BREMBO | PAD766 | CAR | 142987 |
| CHERY | 1014001811 | DELPHI | BG3520C18B1 | DELPHI | BG3520 |
| DELPHI | BG3824 | FERODO | DDF1149C | FERODO | DDF11491 |
| FERODO | DDF1149 | FERODO | DRF1149 | FERODO | DDF1149X |
| FERODO | DDF1149C1 | FTE | BS5194 | GIRLING | 6041633 |
| GIRLING | DF4163 | GRAF | DF29717 | HERTH+BUSS ELPARTS | J3302152 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3302152 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3302128 | JURID | 562409J |
| JURID | 562409JC1 | JURID | 562409JC | LPR | T2880V |
| MAGNETI MARELLI | 353615202524 | MAGNETI MARELLI | 360406046600 | METELLI | 230717 |
| METELLI | 800717 | MINTEX | MDC1394 | MINTEX | MDC81394C |
| MINTEX | BDS1326 | MINTEX | MDC1510 | NK | 314588 |
| NK | 204588 | NUOVA TECNODELTA | HPD987 | OPTIMAL GERMANY | BS7420C |
| PAGID | 54156 | PAGID | 54156NC | PAGID | 54156PRO |
| PEX | 140894 | PILENGA | V661 | QUINTON HAZELL | BSF5194 |
| QUINTON HAZELL | BDC5194 | RAICAM | RD00832 | REMSA | 663510 |
| ROADHOUSE | 663510 | ROULUNDS RUBBER | D2510 | sbs | 1815204588 |
| sbs | 204588 | TEXTAR | 92115600 | TEXTAR | 92115603 |
| TEXTAR | 982001156 | TEXTAR | 98200115601 | TOYOTA | 435120D059 |
| TOYOTA | 435120D050 | TOYOTA | 435120D030 | TOYOTA | 4351252090 |
| TOYOTA | 4351252040 | TOYOTA | 4351217131 | TOYOTA | 4351217130 |
| TOYOTA | 4351217120 | TRUSTING | DF721 | TRW | DF7202 |
| TRW | DF4163 | VALEO | 186766 | VALEO | 297766 |
| VALEO | 672800 | ZIMMERMANN | 590258000 | ZIMMERMANN | 590258050 |
| ZIMMERMANN | 590258020 | ZIMMERMANN | 590258052 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota ECHO (SCP1_, NLP1_, NCP1_) | Toyota ECHO VERSO (_NLP2_, _NCP2_) | Toyota MR 2 III (ZZW3_) |
| Toyota VIOS (SCP4_, NCP4_, AXP4_) | Toyota IST (NCP6_) | Toyota PROBOX/SUCCEED (_NLP5_, _NCP5_) |
| Toyota bB I (NCP3_) | Toyota WILL CYPHA I (NCP7_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 43 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Код запчастини | 0986479B60 |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Висота [мм] | 43 |
| Діаметр центрування [мм] | 55,05 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 255 |
| Код товару | 0986479B60 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 20 |
- Ціна: 1 334 ₴





