
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Audi 100/A6/Skoda Superb/VW Passat 96-08 (245x10) (з покриттям) ( 24.0110-0201.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011002011
1 506 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011002011

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0110-0201.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BARUM | BAR10201 | BENDIX | 561549B | BOSCH | 0986479B22 |
| BOSCH | 0986478132 | BRADI | 1012154 | BRECO | BS7568 |
| BREMBO | 08574310 | BREMBO | 08574311 | BREMBO | 08574314 |
| CAR | 142752 | CIFAM | 800395 | DELPHI | BG2746 |
| DELPHI | BG746 | FEBI BILSTEIN | 09075 | FERODO | DRF321 |
| FERODO | DDF321 | FTE | BS3929 | GALFER | G2110201 |
| GALFER | B1G21002011 | GRAF | DF29395 | HELLA | 8DD355102791 |
| HELLA | 8DD355102801 | HELLA PAGID | 8DD355102801 | HELLA PAGID | 8DD355102791 |
| ICER | 78BD40602 | JURID | 561549JC | JURID | 561549J |
| METELLI | 230395 | METELLI | 230395C | MEYLE | 1155230015PD |
| MEYLE | 1155230015 | MGA | D1195 | MINTEX | MDC828 |
| NECTO | WN534 | NK | 204744 | PAGID | 53924 |
| PAGID | 53924PRO | PEX | 140038 | PEX | 140038N |
| PILENGA | 5864 | QUINTON HAZELL | 612300 | QUINTON HAZELL | BSF3929 |
| QUINTON HAZELL | BDC3929 | REMSA | 612300 | ROADHOUSE | 612300 |
| ROULUNDS BRAKING | D2241 | SEBRO | 2381 | SKODA | 4A0615601A |
| SKODA | 8E0615601 | SOLGY | 208084 | TEXTAR | 92057500 |
| TEXTAR | 92057503 | TEXTAR | 98200057501 | TEXTAR | 98200057501PRO |
| TRW | DF2651 | VAG | 4A0615601A | VAG | 8E0615601 |
| VALEO | 297994 | VALEO | 186294 | VALEO | DF813 |
| ZIMMERMANN | 100121750 | ZIMMERMANN | 100121700 | ZIMMERMANN | 100121720 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi 100 (4A, C4) | Audi 100 Avant (4A, C4) | Audi A6 (4A, C4) |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | Audi A6 (4B2, C5) | Audi A6 Avant (4B5, C5) |
| Skoda SUPERB (3U4) | VW PASSAT (3B2) | VW PASSAT Variant (3B5) |
| VW PASSAT (3B3) | VW PASSAT Variant (3B6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 64.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Код запчастини | 24011002011 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 64,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/1152 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 245,0 |
| Код товару | 24011002011 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10,0 |
- Ціна: 1 506 ₴




