
влевовправо
Диск гальмивний (задний) BMW X5 (E70) 06-13/X6 (E71/E72) 07-14 (320x20) (з покриттям) (вентиль 78BD1970-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD19702
2 323 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 78.7 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Код запчастини | 78BD19702 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр диска | 75 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 78,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52393 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Код товару | 78BD19702 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD1970-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 18 |
- Ціна: 2 323 ₴





