
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Ford Transit 91-00 T15"" (270x24.3) (з покриттям) (вентильований) 78BD5611-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD56112
1 376 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD56112

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD5611-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16196 | AKRON-MALÒ | 1110171 | AP XENERGY | X602762 |
| APlus | 61618AP | ASHIKA | 60000305C | ATE | 24012401321 |
| ATE | 424132 | BENDIX | 561625B | BENDIX Braking | BDS1879 |
| BLUE PRINT | ADF124345 | BOSCH | 0986478166 | BREMBO | 09695910 |
| BREMSI | CD6849V | CHAMPION | 561625CH | CIFAM | 800458 |
| COMLINE | AND6428 | COMLINE | ADC1205V | DELPHI | BG2663 |
| DON | PCD18002 | Dr!ve+ | DP1010111151 | E.T.F. | 195611 |
| EUROBRAKE | 5815202548 | EUROREPAR | 1684264180 | FEBI BILSTEIN | 05646 |
| FENOX | TB217273 | FERODO | DDF849 | FORD | 1514235 |
| FORD | 5029816 | FORD | 5025611 | FREMAX | BD5611 |
| fri.tech. | BD0268 | FTE | BS4584 | FTE | 9072588 |
| GIRLING | 6016231 | HELLA | 8DD355105641 | HELLA PAGID | 8DD355105641 |
| ICER | 78BD56112 | JAPANPARTS | DI0305C | JAPKO | 600305C |
| JURID | 561625JC | JURID | 561625J | LUCAS | DF1623 |
| LUCAS CAV | DF1623 | LUCAS DIESEL | DF1623 | LUCAS ELECTRICAL | DF1623 |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF1623 | LUCAS TVS | DF1623 | MAGNETI MARELLI | 361302040370 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012401321PCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012401321SETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012401321SETMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012401321PCSMSP | MAXTECH | 8270156880 | MAXTECH | 8270150060 |
| MAXTECH | 8270156980 | MAXTECH | 8270156060 | MAXTECH | 827015 |
| MAXTECH | 8270150000 | MAXTECH | 8270150080 | MERITOR | MBR6001 |
| METELLI | 230458 | MEYLE | 7155217009 | MINTEX | MDC997 |
| MOTAQUIP | LVBD522 | MOTRIO | 8660001226 | NECTO | WN849 |
| NK | 202532 | NK | 202548 | OPTIMAL | BS2540 |
| PAGID | 8DD355105641 | PEX | 140199 | PROTECHNIC | PRD2119 |
| PROTECHNIC | PRD2131 | QH Benelux | BCD4584 | QUINTON HAZELL | BCD4584 |
| R BRAKE | 78RBD25611 | REMSA | 651910 | ROADHOUSE | 651910 |
| sbs | 1815202548 | sbs | 1815202532 | SWAG | 50905646 |
| TEXTAR | 92088200 | TOMEX Brakes | TX7173 | TOPRAN | 301166 |
| TRUSTING | DF268 | TRW | DF1623 | TRW / KETNER | DF1623 |
| TRW Engine Component | DF1623 | VALEO | 186537 | VALEO MX | 186537 |
| WAGNER | WGR08491 | ZIMMERMANN | 250134200 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | Ford TRANSIT Van (E_ _) | Ford TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (E_ _) |
| Ford TRANSIT TOURNEO |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 42.9 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Код запчастини | 78BD56112 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24.3 мм |
| Діаметр диска | 78.6 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 42,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 78,6 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/43391 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 270 |
| Код товару | 78BD56112 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5611-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,2 |
- Ціна: 1 376 ₴




