
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 408-416/VW LT 46 96- (285x22) (з покриттям) (вентил.) 24.0122-0196.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012201961
2 589 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012201961

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0122-0196.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENDIX | 567810B | BOSCH | 0986479B38 | BOSCH | 0986478555 |
| BRADI | 1284564 | BREMBO | 09847510 | CAR | 142473 |
| CIFAM | 800645 | DELPHI | BG3399 | FEBI BILSTEIN | 10639 |
| FERODO | FCR191A | FTE | BS4543 | GALFER | G2122196 |
| GALFER | B1G22201961 | GRAF | DF29645 | HELLA | 8DD355105801 |
| HELLA | 8DD355105811 | HELLA PAGID | 8DD355105801 | HELLA PAGID | 8DD355105811 |
| ICER | 78BD01851 | JURID | 567810J | MERCEDES-BENZ | A9044230112 |
| MERCEDES-BENZ | 9044230112 | MERCEDES-BENZ | 9044230212 | MERCEDES-BENZ | 9044230312 |
| MERCEDES-BENZ | A9044230312 | MERCEDES-BENZ | A9044230212 | METELLI | 230645 |
| MEYLE | 0155230023PD | MEYLE | 0155230023 | MGA | D1446 |
| MINTEX | MDC1079 | NK | 203344 | PAGID | 52169PRO |
| PAGID | 52169 | PEX | 140340 | PILENGA | V292 |
| QUINTON HAZELL | BDC4543 | QUINTON HAZELL | BDC5005 | QUINTON HAZELL | BSF4543 |
| QUINTON HAZELL | BSF5005 | QUINTON HAZELL | 662310 | REMSA | 662310 |
| ROADHOUSE | 662310 | ROULUNDS BRAKING | D2541 | SOLGY | 208003 |
| TEXTAR | 92089803 | TEXTAR | 98200089801PRO | TEXTAR | 98200089801 |
| TEXTAR | 92089800 | TRW | DF4089 | TRW | DF4089BPS |
| TRW | DF4089S | VAG | 2D0615601B | VALEO | 197059 |
| VALEO | 187081 | ZIMMERMANN | 400360500 | ZIMMERMANN | 400360520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SPRINTER 4-t автобус (904) | Mercedes-Benz SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (904) | Mercedes-Benz SPRINTER 4-t фургон (904) |
| Mercedes-Benz VARIO c бортовой платформой/ходовая часть | Mercedes-Benz VARIO фургон/универсал | Mercedes-Benz VARIO самосвал |
| Mercedes-Benz VARIO автобус | Mercedes-Benz VARIO Одноосний тягач | VW LT 28-35 II Автобус (2DB, 2DE, 2DK) |
| VW LT 28-46 II Фургон (2DA, 2DD, 2DH) | VW LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 93 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Код запчастини | 24012201961 |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 21.9 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 145,0 |
| Висота [мм] | 93,0 |
| Діаметр центрування [мм] | 120,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0296/1106 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 285,0 |
| Код товару | 24012201961 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 21,9 |
- Ціна: 2 589 ₴



