
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (348x36) (L) (з покриттям) (ве 383 521 1019/PD UA62
- В наявності
- Код: 3835211019PD
5 628 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
3835211019PD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
383 521 1019/PD
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK3326 | ATE | 24013601332 | BLUE PRINT | ADBP430020 |
| BMW | 6860911 | BMW | 6880075 | BMW | 34106880075 |
| BMW | 34116860911 | BORG & BECK | BBD7017S | BOSCH | 0986479F58 |
| BREMBO | 09D09413 | COMLINE | ADC5029VL | DELPHI | BG9364BC |
| FEBI BILSTEIN | 171454 | FERODO | DDF2625LVC1 | GIRLING | 6068905 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3302207 | JAPANPARTS | DI0147C | JURID | 563210JVC1 |
| LPR | B2108VR | METELLI | 231867C | MEYLE | 3835211009PD |
| NK | 3415127 | OPTIMAL | BS9364HC | REMSA | 6212710 |
| ROADHOUSE | 6212710 | sbs | 18153415127 | SWAG | 33106587 |
| TEXTAR | 92288825 | TOYOTA | 43516WAA01 | TOYOTA | 43516WAA02 |
| TRW | DF6890S | VAICO | V2040044 | ZIMMERMANN | 150293632 |
| ZIMMERMANN | 150293652 | ZIMMERMANN | 150293620 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 5 Touring (G31) | BMW 6 Gran Turismo (G32) |
| BMW 7 (G11, G12) | BMW 8 Купе (G15, F92) | BMW X3 (G01, F97) |
| BMW X4 (G02, F98) | BMW X5 (G05, F95) | BMW 3 (G20) |
| BMW 3 Touring (G21) | BMW Z4 Roadster (G29) | BMW 8 Gran Coupe (G16, F93) |
| BMW 8 Кабриолет (G14, F91) | BMW X3 Van (G01) | BMW 4 Купе (G22, G82) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 66.2 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 3835211019PD |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 66,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 348 |
| Код товару | 3835211019PD |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36 |
| Якість | PREMIUM |
| парні номери артикулів | 383 521 1020/PD |
- Ціна: 5 628 ₴




