
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Audi A4 00-09/Seat Exeo 08- (245x10) (з покриттям) (повний) ICER 78BD3637-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD36372
916 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD36372

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD3637-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 23104023 | AISIN | T6R974S | ASHIKA | 61000929 |
| ASHUKI by Palidium | P331055 | ATE | 24011002611 | AUDI | 895615601A |
| AUDI | 8E0615601B | AUDI | 8E0615601P | BLUE PRINT | ADV184323 |
| BOSCH | 0986478986 | BREMBO | 08913610 | BREMBO | 08913611 |
| BSG | BSG90210037 | EUROBRAKE | 5815314778 | EUROREPAR | 1642771680 |
| EUROREPAR | 1686337980 | FEBI BILSTEIN | 23570 | FREMAX | BD3637 |
| Hi-Q | SD5448 | JAPANPARTS | DP0929 | JAPKO | 610929 |
| LETEC | LBA042S | LUCAS | DF4186 | LUCAS CAV | DF4186 |
| LUCAS DIESEL | DF4186 | LUCAS ELECTRICAL | DF4186 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4186 |
| LUCAS TVS | DF4186 | MASTER-SPORT GERMANY | 24011002611PRPCSMS | MEYLE | 1155230030 |
| MOTRIO | 8660001253 | OSSCA | 08868 | R BRAKE | 78RBD23637 |
| REMSA | 642900 | REMSA | 675300 | RIDEX | 82B1746 |
| ROAD HOUSE | 642900 | ROAD HOUSE | 675300 | ROADHOUSE | 642900 |
| ROADHOUSE | 675300 | SANLI | SL16551 | SEAT | 8E0615601P |
| TEXTAR | 92106203 | TOMEX Brakes | TX7171 | TRUSTING | DF964 |
| TRW | DF4186 | TRW / KETNER | DF4186 | TRW Engine Component | DF4186 |
| VAG | 895615601A | VAG | 8E0615601P | VAG | 8E0615601B |
| VW | 8E0615601B | ZIMMERMANN | 100124320 | ZIMMERMANN | 100331420 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi COUPE (89, 8B) | Audi 80 (8C, B4) | Audi 80 Avant (8C, B4) |
| Audi A4 (8E2, B6) | Audi A4 Avant (8E5, B6) | Audi A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) |
| Audi A4 (8EC, B7) | Audi A4 Avant (8ED, B7) | Audi A4 B7 Кабриолет (8HE) |
| Seat EXEO (3R2) | Seat EXEO ST (3R5) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 39.8 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 78BD36372 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр диска | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 39,8 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/43386 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 245 |
| Код товару | 78BD36372 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3637-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8 |
- Ціна: 916 ₴




