
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Opel Signum/Vectra C 02-09 (278х12) ZIMMERMANN 430.1497.20 UA62
- В наявності
- Код: 430149720
1 372 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
430149720

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
430.1497.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17369 | A.B.S. | 17369S | AP | 14853V |
| AP | 14853 | ATE | 24011201571 | ATE | 24031201571 |
| BAIC | 12762290 | BARUM | BAR12157 | BOSCH | 0986479106 |
| BRECO | BV7644 | BRECO | BS7644 | BREMBO | 08951110 |
| BREMBO | 08951111 | CAR | HPD034 | CAR | 142034 |
| DELPHI | BG3731 | FARCOM | 230475 | FEBI BILSTEIN | 23562 |
| FERODO | DDF1288C | FERODO | DDF1288 | FIAT | 46836489 |
| FIAT | 51799236 | FIAT | 71772552 | FIRST LINE | FBD1329 |
| fri.tech. | DF966 | GRAF | DF29609 | ICER | 78BD9115 |
| ICER | 78BD91152 | JURID | 562229J | KAGER | 371101 |
| LEMFÖRDER | 2962401 | MAPCO | 25705 | MAPCO | 257052 |
| METELLI | 230609C | METZGER AUTOTEILE | 14853V | MEYLE | 6155230025 |
| NK | 203646 | OPEL | 569115 | OPEL | 93171848 |
| OPEL | 95526639 | OPTIMAL | BS7914 | PAGID | 54185 |
| PAGID | 54185PRO | PEX | 140776 | PILENGA | 5772 |
| QUINTON HAZELL | BDC5413 | REMSA | 668800 | ROADHOUSE | 668800 |
| ROULUNDS BRAKING | WD00768 | SAAB | 12762290 | SAAB | 9156785 |
| SAAB | 9156787 | SASIC | 9004889J | sbs | 1815203646 |
| SOLGY | 208144 | ST-TEMPLIN | 011742119578 | SWAG | 40923562 |
| TEXTAR | 92118503 | TOPRAN | 206506 | TRW | DF4266 |
| VAICO | V4040032 | VALEO | 186854 | VEMA | 98764 |
| ZIMMERMANN | 430149720 | ZIMMERMANN | 430149752 | ZIMMERMANN | 430149750 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat CROMA (194) | Opel VECTRA C | Opel VECTRA C GTS |
| Opel SIGNUM | Opel VECTRA C универсал | SAAB 9-3 (YS3F) |
| SAAB 9-3 универсал | SAAB 9-3 кабрио (YS3F) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр маточини | 110 мм |
| Код запчастини | 430149720 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Croma, Signum, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 110 |
| Висота [мм] | 42 |
| Діаметр центрування [мм] | 66 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 278 |
| Код товару | 430149720 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 12 |
- Ціна: 1 372 ₴





